Kay Hansen | „Twitter“ nuotr.

Kay Hansen | „Twitter“ nuotr.

 20-metė amerikietė Kay Hansen (7-3) praėjusį savaitgalį debiutavo UFC narve ir nenuvylė savo gerbėjų. Amerikietė trečiojo raundo viduryje trikampiu rankos laužimu privertė pasiduoti Jinh Yu Frey (9-5).

Po kovos K.Hansen susitiko su vienu drąsiu lažybininku, kuris už jos pergalę pastatė 37 tūkst. JAV dolerių. Teigiama, kad K.Hansen pergalė šiam vyriškiui uždirbo 20 tūkst. JAV dolerių pelno.

Kol amerikietė džiaugėsi didesniu dėmesiu nei įprasta, kai kas iš jos praeities „iškapstė“ kontroversišką nuotrauką. Pasirodo, kad prieš vienos iš kovų svėrimus ji dėvėjo sportinę liemenėlę, kuria ji išreiškė palaikymą Candace Owens pažiūroms. C.Owens yra konservatyvių pažiūrų komentatorė, skleidžianti sąmokslo teorijas JAV, aiškinanti, kad George‘as Sorosas sumokėjo žmonėms, kad šie protestuotų po George‘o Floydo nužudymo ir pan.

Nors kai kurie internautai pareiškė, kad kiekviena kovotoja turi turėti teisę savitam politiniam požiūriui, tačiau pati K.Hansen nusprendė pasiaiškinti dėl ankstesnio savo sprendimo.

„Tada aš buvau labai jauna. Tuometiniame gyvenimo etape manimi manipuliavo, aš gyvenau toksiškoje aplinkoje. Pažiūros ir nuomonės, bėgant laikui, keičiasi. Įvertinkite tai, prieš pradėdami manęs nekęsti. Išgyvenau daug mėšlo. Tuo metu man tebuvo 18-a. Jei mane pažįstate, tuomet žinote mano istoriją, jei nepažįstate, tai pasidomėkite, prieš pradėdami nekęsti“, - aiškino K.Hansen.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kabibis
2020-07-03 19:17:46
Uz savo nuomone gali but isdergtas viesai, jei tavo paziuros nors kiek nesutampa su "politkorektiska" gejiska zydu propaganda
Atsakyti
Asd
2020-07-03 02:08:17
Durnele
Atsakyti