Nokautas | Youtube.com nuotr.

Nokautas | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą liepos 12 d. rytą Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyks kol kas įspūdingiausias šių metų MMA turnyras – „UFC 251“. Jo pagrindinę programą pradės populiarioji amerikietė Paige VanZant (8-4), kuri susikaus su brazile Amanda Ribas (9-1).

Šou pasaulyje ir „instagram“ tinkle daugiau nei UFC uždirbanti P.VanZant pagal dabartinį kontraktą paskutinį kartą žengs į narvą. Vėliau ji žada tapti laisvąja agente ir derėtis dėl geresnių sąlygų. Tuo tarpu A.Ribas prieš kovą stengiasi atsiriboti nuo žiniasklaidos P.VanZant priskiriamų epitetų ir vertina ją kaip rimtą priešininkę.

„Būčiau kovojusi su Paige ir 52 kg kategorijoje. Ne visai suprantu, kodėl UFC man pasiūlė kautis 56,7 kg kategorijoje. Žiūriu į tai kaip į galimybę išmėginti save aukštesnėje kategorijoje. Kas žino, gal paseksiu Amandos Nunes pavyzdžiu ir būsiu konkurencinga dviejose svorio kategorijose? Aš manau, kad Paige išgarsėjo ne veltui. Kovą prieš Bec Rawlings ji baigė įspūdingu nokautu, taip pat ji turi pergalių skausmingais veiksmais. Turiu būti labai atsargi. Nors jos paskutinė kova buvo 2019 m. pradžioje, tačiau nemanau, kad tai taps problema. Pavyzdžiui, aš trejus metus laukiau debiuto UFC ir sugebėjau laimėti. Būsiu pasiruošusi kovai su geriausia Paige versija. Jei ji po pertraukos bus „aprūdijusi“, man nuo to tik geriau“, - sakė A.Ribas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.