Paulius Motiejūnas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Paulius Motiejūnas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komandos vadovas Paulius Motiejūnas po Šarūno Jasikevičiaus sprendimo išvykti į „Barcelona“ ekipą surengė spaudos konferenciją.

Specialistas tiki, kad Šaras su Ispanijos klubu greitai laimės Eurolygą.

„Susirinkome padėkoti Jasikevičiui už darbą ir palinkėti sėkmės. Tikimės, kad jam pavyks greitai iškovoti Eurolygos titului. „Žalgiriui“ tai yra naujas etapas ir naujas iššūkis – judame į priekį stengdamiesi nenuleisti kartelės.

Buvo tų gandų, kaip ir kiekvieną vasarą. Sezonas buvo pasibaigęs anksti ir toks neaiškumas buvo. Žinią sužinojau vakar ir tai buvo eilinė vasara, tik pabaiga kitokia“, – sakė P.Motiejūnas.

Jis supranta trenerio sprendimą keltis į Barseloną ir teigė, kad už jį gavo išpirką.

„Turėjome dar sutartį. Faktas, kad mes ne „Barcelona“ ar „Fenerbahče“ tikrai nieko daugiau negalėjome pasiūlyti. Šaras yra ambicingas žmogus ir tikrai nori laimėti Eurolygą. Su „Barcelona“ tai padaryti galima greičiau nei su „Barcelona“. Jis tikrai žinojo, kokios čia sąlygos, kaip mes dirbame. Viską lėmė tai, kad tikrai yra kito kalibro klubai. Normalu, kad pasirinkimas yra toks, koks yra.

Išpirką gavome. Į detales nenoriu leistis. Tik noriu pasakyti, kad mes į Jasikevičių niekada nežiūrėjome kaip į verslo projektą“, - kalbėjo P.Motiejūnas.

Jis sakė, kad žvalgysis lietuvio trenerio, o kai kurie „Žalgirio“ trenerio štabo nariai irgi išvyks į Barseloną.

„Lietuvis. Nesikeičia strategija ir pradėjome kalbas su lietuviais. Turime variantas A, B ir C. Su visais kalbėsime. Žinome, kad ne visi asistentai liks. Tikrai bus žmonių, kurie iškeliaus kartu“, - sakė P.Motiejūnas.

Jis sakė, kad Šarui būtų mokėjęs ir visą galimą komandos atlyginimą.

„Ne, tikrai jo alga nebuvo našta. Sakiau, kad galėtume Šarui mokėti visą biudžetą, bet tada reikėtų rasti žaidėjus, kurie rungtyniautų už dyką. Skaičiavome visus niuansus ir buvo galimybė, kad jeigu sirgalius leis į areną, surinktume maksimalų biudžetą“, - teigė jis.

Kauno ekipa šį tarpsezonį įsigijo tris krepšininkus ir Š.Jasikevičiaus vaidmuo šiuose sprendimuose buvo svarbus.

„Deriname su juo ir Šarūnas buvo svarbus. Šaras buvo lyderis, aplink kurį viską klijavome. Nerasime tokio, koks buvo Jasikevičius, todėl turės keistis komplektavimo politika. Stiprinsimės su kitu treneriu, bet naujokai lieka mūsų planuose“, - kalbėjo P.Motiejūnas.

Kokia situacija yra su biudžetu ir sirgaliais arenoje?

„Mes turime planą, kad viskas bus taip, kaip ir buvo anksčiau. Turime ir planą B, jeigu uždraus sirgalius. Aiškumo kol kas nėra, nes daug kas kalba apie antrą bangą. Tikimės, kad jos nebus. Norime tikėti, kad Lietuvoje nebeliks apribojimų žiūrovams lankytis arenoje“, - sakė P.Motiejūnas.

Dabar „Žalgiris“ galbūt daugiau žvalgysis į labiau patyrusius krepšininkus.

„Galbūt ieškosime žaidėjų, kurie turi daugiau patirties, o ne pirksime jaunus ir neapšaudytus žaidėjus. Netikiu, kad galime nukopijuoti tai, ką darė Jasikevičius. Reikia naujam žmogui leisti daryti tai, ką jis nori, o ne kopijuoti. Vizija tikrai keisis, nes kopija niekada negali būti tokia sėkminga“, - sakė P.Motiejūnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Irzi
2020-07-02 18:40:38
Nu va gal pagaliau ismoksit bendrauti be keiksmazodziu
Atsakyti
egis
2020-07-02 18:44:54
Kada girdėjai P.Motiejūną keikiantis ?
egis
2020-07-02 16:09:39
Kad ir kaip būtų gaila, bet reikia susitaikyt, kad etapas su Š.Jasikevičium baigtas ir gavus tikriausiai nemažą išpirką galbūt pavyks įkalbėt, žinoma, išmokant išpirką Permės klubui K.Maksvytį išbandyt dar kartą Eurolygos klubo trenerio pareigas arba dar gal pavyks, kaip ir Barcelona klubui persiviliot K.Kemzūrą nes skelbiama apie besibaigiančias derybas su Turkijos klubu, jeigu žinoma išvyksta į Barceloną ir D.Maskoliūnas. Sėkmės, P.Motiejūnui ieškant naujo trenerio.
Atsakyti