Chabibas Nurmagomedovas ir Dana White'as | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Dana White'as | Scanpix nuotr.

 UFC prezidentas Dana White‘as pasidalino vaizdo klipu, kuriame įamžintas infrastruktūros kūrimas ir testavimas dėl koronaviruso „kovų saloje“ Abu Dabyje. Vaizdo klipe atskleidžiama, kad prie infrastruktūros buvo dirbama 400 tūkst. valandų ir sunaudota 350 tonų metalo.

„Tu tai padarei. Dana, tu beprotis“, - „instagram“ tinkle rašė UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas Chabibas Nurmagomedovas, negalėjęs patikėti tuo, ką mato.

Netrukus čempionas sulaukė D.White‘o atsako: „Laikas pasilinksminti, mano drauge.“

Ch.Nurmagomedovas į narvą turėtų grįžti rugsėjo mėnesį ir ginti diržą prieš amerikietį Justiną Gaethje. Labai realu, kad ir ši kova vyks toje pačioje Jaso saloje Abu Dabyje.

Tuo tarpu buvęs Ch.Nurmagomedovo varžovas airis Conoras McGregoras kol kas negalvoja apie sugrįžimą į MMA. Jis yra paskelbęs apie karjeros pabaigą ir jau žvalgosi į amerikietiškų imtynių organizaciją WWE. Štai neseniai „instagram“ tinkle jis metė iššūkį WWE vadovui 74-erių Vince‘ui McMahonui.

Iššūkis | Instagram.com nuotr

Iššūkis | Instagram.com nuotr

Kalbos apie galimą C.McGregoro perėjimą į WWE sklido jau seniai. Jei airis išties nebenori kautis MMA, tuomet toks jo karjeros posūkis atrodo dar realesnis. WWE traumų rizika kur kas mažesnė, o uždarbis vis tiek siektų milijonus ar net dešimtis milijonų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.