Weili Zhang ir Joanna Jedrzejczyk | Organizatorių nuotr.

Weili Zhang ir Joanna Jedrzejczyk | Organizatorių nuotr.

 Ankstyvą liepos 12 d. rytą Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyks kol kas įspūdingiausias šių metų MMA turnyras – „UFC 251“. Turnyro programoje numatytos net trys titulinės kovos, tačiau daugumai Lietuvos MMA sirgalių įdomiausia akistata įvyks dar prieš jas, kai į narvą žengs 28-erių Rose Namajunas (8-4). Lietuvių kilmės kovotoja sieks revanšo prieš taip pat 28-erių brazilę Jessicą Andradę (20-7).

Beveik neabejojama, kad šios kovos laimėtoja vėliau susitiks su kine Weili Zhang ir kovos dėl UFC minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės diržo. W.Zhang šių metų pradžioje įspūdingoje 5 raundų kovoje nugalėjo lenkę Joanną Jedrzejczyk. Ši kova daugelio sutartinai vadinama geriausia per 2020 m., tačiau R.Namajunas laikosi kitos nuomonės.

„Tai buvo puiki kova. Jos abi kovėsi kaip laukinės. Visgi, man nepatinka tie vertinimai, jog ši kova yra geriausia per metus ar pan. Susidaro įspūdis, kad kovos gerumas vertinamas pagal tai, kaip stipriai po kovos būna sumaitoti abiejų sportininkių veidai. Tokiose kovose trūksta gynybos, abi sportininkės praleidžia daug smūgių, todėl aš tokių kovų nevadinu geriausiomis.

Prisiminkite mano antrąją kovą su Joanna, kuri irgi truko 5 raundus. Puikiai dirbau galva, išvengdavau Joannos smūgių ir po 5 raundų turėjau tik prakirstą lūpą ir keletą nedidelių žaizdų. Aš kovų gerumą vertinu kitaip, nei daugelis fanų. Pavyzdžiui, man geriausia kova buvo tarp Josho Emmetto ir Shane‘o Burgoso. Tai buvo puikus dviejų skirtingų kovos stilių demonstravimas. Man tai buvo metų kova“, - teigė lietuvių kilmės kovotoja.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.