Domenico Tedesco | Youtube.com nuotr.

Domenico Tedesco | Youtube.com nuotr.

 Antradienį vykusiame Maskvos futbolo derbyje CSKA 2:0 įveikė „Spartak“. Po šių rungtynių nebuvo standartinio trenerių rankos paspaudimo ir tai užkliuvo vietos žurnalistams.

Dar kovo mėnesį Rusijos taurės rungtynėse „Spartak“ treneris Domenico Tedesco norėjo paspausti ranką CSKA strategui Viktorui Gončarenkai, bet šis atsisakė. Šį kartą nebuvo net tokio bandymo.

„Kodėl turėjau jam paspausti ranką? Jis ką, moteris? Tada būčiau turėjęs elgtis džentelmeniškai. Apie ką jūs iš viso klausiate? Tai neturėjo nieko bendro su kovo mėnesio rungtynėmis. Kodėl jums šis klausimas toks svarbus? Ši tema ir taip išpūsta žiniasklaidos. Tai ne pirmas kartas, kai treneriai vienas kitam nepaduoda rankos. Kame problemos? Po rungtynių išėjau į aikštę, kad paguosčiau komandos žaidėjus ir pakelčiau jiems ūpą, tada nuėjau padėkoti fanams, nors jų ir tebuvo šeši“, - pasakojo D.Tedesco.

Abu Maskvos klubai šiame sezone nemažai atsilieka nuo lyderio Sankt Peterburgo „Zenit“ (59 tšk.). CSKA su 40 tšk. žengia 5-as, o „Spartak“ su 32 tšk. – 6-as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.