Antoine'as Griezmannas | Scanpix nuotr.

Antoine'as Griezmannas | Scanpix nuotr.

 „Barcelona“ vyriausiasis treneris Quique Setienas svarbiose rungtynėse su Madrido „Atletico“ vos porai minučių į aikštę išleido vieną brangiausių komandos žaidėjų Antoine‘ą Griezmanną. Tai įsiutino prancūzo artimuosius.

„Dvi minutės... Tikrai noriu verkti“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė futbolininko brolis Theo Griezmannas.

Pats Q.Setienas tikino, kad nemato reikalo atsiprašinėti: „Problema ta, kad ne visus galiu suleisti į aikštę. Kartais reikia priimti tokius sprendimus. Gal ir nebuvo logiška jį išleisti į aikštę taip vėlai, bet tai vis tiek geriau nei nieko, nes toks žaidėjas bet kurią akimirką gali „iššauti“. Pasikalbėsiu su Antoine‘u asmeniškai. Suprantu, kad jis gali būti nusivylęs, bet nematau reikalo atsiprašinėti. Tai buvo taktinis sprendimas.“

Tokį komentarą išgirdęs A.Griezmanno tėvas Alainas nusprendė įgelti Q.Setienui, pareikšdamas, kad šis negalėtų atsiprašyti, net jei to norėtų.

„Tam, kad galėtum atsiprašyti, turi turėti raktelius nuo komandos vairo, o dabar situacija kitokia. Tu tik pakeleivis“, - rėžė Alainas Griezmannas, kuris vėliau, ESPN teigimu, ištrynė savo komentarą „instagram“ tinkle.

„Barcelona“ pastaruoju metu gerokai susikomplikavo padėtį kovoje dėl „La Ligos“ titulo ir vis garsiau sklinda kalbos apie Q.Setieno atleidimą, nors treneris tikina, kad jokio spaudimo nejaučia.

„Nejaučiu kažkokios grėsmės savo darbo vietai, bet sutinku, kad rezultatas yra nuviliantis. Turime vis daugiau problemų. Barstome taškus, o titulas tolsta nuo mūsų, bet mes privalome toliau sunkiai dirbti“, - tikino strategas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.