Dustinas Poirier | Youtube.com nuotr.

Dustinas Poirier | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „UFC Apex“ centre (JAV) vyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC on ESPN 12“, kurio pagrindinėje kovoje Dustinas Poirier vieningu teisėjų sprendimu (48-47, 48-47, 48-46) įveikė Daną Hookerį. Jų pasirodymas buvo išrinktas kaip geriausia šio turnyro kova.

„Žmogau, aš esu nykstančios rūšies atstovas. Esu vienas iš tų senosios mokyklos vyrukų, kurie eina į narvą atvirai kovai ir nebijo kraujuoti. Darau tai, nes myliu karą narve. Atrodė, kad patalpoje esame tik mes ir Danas. Buvau labai susikoncentravęs, niekas manęs neblaškė. Tai buvo tikra kova ir aš tokiomis sąlygomis pasirodau geriausiai. Visgi, nenorėčiau dar 5 metus dalyvauti tokiose kovose, nes tada mano meilė tokiems mūšiams mane pražudytų“, - sakė D.Poirier.

Amerikietis „twitter“ tinkle taip pat pasidalino šiurpiai ištinusios kulkšnies nuotrauka, kurią jis susižeidė kovoje su D.Hookeriu. D.Poirier po šios pergalės UFC lengvo svorio kategorijos reitinge pakilo į antrą vietą, aplenkdamas Tony Fergusoną. Absoliučiame UFC reitinge D.Poirier šoktelėjo į 9-ą poziciją, palikdamas sau už nugaros Maxą Holloway ir Justiną Gaethje.

Į narvą D.Poirier grįžo po nesėkmės prieš Chabibą Nurmagomedovą. D.Poirier pripažino, kad anksčiau labai bijodavo pralaimėjimų, tačiau po nesėkmės prieš Conorą McGregorą suprato, jog vienas ar kitas pralaimėjimas jo gyvenimo nesugadins.

„Po pralaimėjimo Conorui mano požiūris pasikeitė. Ankstyvoje karjeros stadijoje galvodavau, kad kiekviena kova yra gyvybės ir mirties klausimas. Skaitydavau visus komentarus, visus žurnalistų pasisakymus ir galvojau, kad visi yra nusistatę prieš mane ir kad po vieno pralaimėjimo iš karto būčiau nurašytas, išvadintas „valkata“ ir turėčiau baigti karjerą. Po to, kai patyriau keletą nesėkmių, supratau, kad ir po jų galima pergalingai grįžti į narvą. Pralaimėjimas visada sukrečia, bet jis žmogaus nepalaužia. Mane nesėkmės kaip tik užgrūdino ir padarė stipresniu žmogumi. Tokiu, koks esu dabar. Kad ir kiek kartų pralaimėjau, aš ir toliau darau tai, ką mėgstu, toliau rūpinuosi šeima ir tiesiog esu laimingas“, - sakė D.Poirier.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.