Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

 Bokso legenda Floydas Mayweatheris yra vienas iš nedaugelio sportininkų, kuriems per karjerą pavyko uždirbti daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių.

Nuo 2015 m. rugsėjo F.Mayweatheris turėjo tik vieną profesionalią ir vieną parodomąją bokso kovą, bet tai jam netrukdo ir toliau „maudytis“ piniguose. Nors amerikietis dėl savo pomėgio švaistyti pinigus, yra turėjęs finansinių problemų, tačiau panašu, kad dabar su tokiais sunkumais F.Mayweatheris nesusiduria.

Amerikietis savo „instagram“ sekėjams neseniai nusprendė surengti virtualų turą po savo namus Beverli Hilse, kurių vertė – beveik 24 mln. JAV dolerių. F.Mayweatheris pareiškė, kad taip nori įkvėpti kitus žmones siekti didybės.

Namo viduje yra įrengtas baseinas ir spa. Viskas atrodo kaip geriausiame viešbutyje, bet visa tai – tik F.Mayweatheriui. Boksininkas taip pat parodė, kaip atrodo jo drabužių ir batų spintos, kur yra šimtai aukščiausios kokybės gaminių. Įspūdingas ir kiemas su veikiančiu fontanu bei skulptūromis.

F.Mayweatheris transliacijos metu užsuko ir savo garažą. Ten – vien juodos spalvos prabangūs automobiliai, kurių bendra vertė siekia apie 25 mln. JAV dolerių. Tiesa, ten stovėjo ne visi F.Mayweatheriui priklausantys automobiliai.

Amerikietis atskleidė, kad jo mėgstamiausias turimas automobilis nėra kuris nors iš brangiausiųjų, o „Dodge Ram 1500“, kurio kaina rinkoje siekia nuo 32 iki 70 tūkst. JAV dolerių.

„Dabar tai mano mėgstamiausias automobilis. Vairuodamas nenoriu išsiskirti iš kitų“, - sakė F.Mayweatheris.

Boksininkas tikina, kad Las Vegase jam priklauso 17 namų ir butų. Teigiama, kad jis turi nekilnojamojo turto ir Niujorke, Kalifornijoje, Mičigane bei Floridoje.

Turas po F.Mayweatherio namus:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2020-07-03 02:07:26
Durnelis sitas niekam neidomu jo tie turtai
Nebent tokiem par negram is geto :D filmuoja tuos batus spalvotus svarbu kad luis vuitton ir daxuja kainuotu:D kodel tokie kaip bilas geitsas nesifilmuoja turtu? Sitam tai neuzaugos kompleksas is vaikystes
Atsakyti
Parapsihologas
2020-07-02 16:13:30
Spekite ar jis laimingas?
Atsakyti
Psihologas
2020-07-02 21:07:45
Spek ar tu lopas?