Cindy Dandois | Instagram.com nuotr

Cindy Dandois | Instagram.com nuotr

 Belgijos MMA kovotoja 35-erių Cindy Dandois skaudžiai pajautė koronaviruso pandemijos pasekmes. 2020 m. kovo mėnesį ji sukirto rankomis su gerai žinoma MMA organizacija PFL, tačiau ši dėl pandemijos atšaukė visus metų turnyrus.

C.Dandois pajamos per karantino laikotarpį drastiškai sumažėjo. 5 vaikus auginanti kovotoja nebeturėjo kur dėtis, todėl ėmėsi drastiškų veiksmų – pradėjo pardavinėti intymias savo nuotraukas.

„Privalėjau uždaryti savo treniruočių salę per karantiną. Negavau jokios paramos iš vyriausybės, o visos kovos buvo atšauktos, todėl susidūriau su rimtomis finansinėmis problemomis. Nusprendžiau susikurti „OnlyFans“ profilį, kad surinkčiau pinigų treniruočių salės atidarymui. Jei norite mane paremti, prisijunkite ir tapkite prenumeratoriais“, - sakė C.Dandois.

Moteris pripažino, kad ilgai svarstė, ar imtis šio žingsnio, bet suprato, kad neturi kitos išeities: „Ilgai apie tai svarsčiau. Aš tikrai neužsiimsiu pornografija ar kažkokiais beprotiškais dalykais. Ten bus tiesiog nuotraukos ir galimybė asmeniškai pabendrauti su manimi.“

MMA narve C.Dandois turi 16 pergalių ir 5 pralaimėjimus. Belgė 2017 m. žengė ir į UFC narvą, bet tada teisėjų sprendimu pralaimėjo prieš Alexis Davis. C.Dandois MMA narve yra sutikusi tokias varžoves kaip Jana Kunickaja, Tonya Evinger ir Megan Anderson. Pastarąją ji netgi nugalėjo.

C.Dandois per karjerą išmėgino praktiškai visas stipriausias pasaulio MMA organizacijas: UFC, „Bellator“, „Rizin“, „Invicta“, „Cage Warriors“, o dabar, kaip minėjome, laukia debiuto PFL.

Belgė turi juodą dziudo diržą ir purpurinį braziliško džiu-džitsu diržą. 2013 m. Miesha Tate ją pasikvietė į treniruočių stovyklą ruoštis antrajai kovai prieš pačią Rondą Rousey

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

:DDD
2020-07-02 06:54:16
Privalejo :DDD Tai jei ant tiek buka kad nieko kito daugiau nesugeba ir dirbti nenori tai tik tas ir beliko :DD Kurvos irgi visos dirba tam kad islaikytu vaikus ar dar kokiu hujniu sugalvoja... Geriau rasytu tiesiai sviesiai tingejau dirbti proto kazka sugalvoti nebuvo tai liko tik pornuha uzsiimti juokdare jibana...
Atsakyti
Asd
2020-07-02 04:10:29
Sliucha eik dirbt visos jos nuo nuotrauku pradeda
Atsakyti
T. T.
2020-07-03 12:56:56
Tavo komentaras dar bukesnis...