LFF taurė “Sportas gyvai“ nuotr.

LFF taurė “Sportas gyvai“ nuotr.

Antradienį pasibaigusiose trečiojo LFF taurės etapo varžybose pergales iškovojo ir į turnyro aštuntfinalį žengė: „Vilniaus Vytis“, Vilniaus BFA, Kybartų „Sveikata“, „Jonava“ ir Alytaus DFK „Dainava“.

Apie daugiausiai aistrų sukėlusią Vilniaus BFA pergalę jau rašėme čia ir čia. Priminsime, kad lemiamą įvartį BFA įmušė 88 minutę. Kelialapį į kitą etapą taip pat 88 minutę įmuštas įvartis lėmė ir „Vilniaus Vyčio“ futbolininkams. Andriaus Kazakevičiaus tikslus smūgis iš turnyro eliminavo pirmos lygos čempionus Telšių „Džiugo“ futbolininkus.

Kitose dviejų pirmos lygos klubų rungtynėse Alytaus „Dainava“ užtikrintai 3:0 nugalėjo Mažeikių „Atmosferą“. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Titas Vitukynas, vieną – Ruslanas Kisil.

Kovą dėl LFF taurės tęs ir „Jonavos“ komanda, kuri Radviliškyje net 5:1 sutriuškino šio miesto atstovus. Pirmasis kėlinys buvo apylygis, tačiau antrajame antros lygos atstovai nebeužteko jėgų. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Laurynas Stonkus, po vieną – Džiugas Raudonius, Marius Činikas ir Almantas Vansevičius. Radviliškiečiai rezultatą buvo išlyginę po Justo Gulbino tikslaus smūgio.

Paskutinėse antradienio rungtynėse susikovė du antros lygos klubai Utenos „Utenis“ ir Kybartų „Sveikata“. Pergalę 2:0 iškovojo kybartiškiai, o pačios rungtynėse pasižymėjo geltonų kortelių gausa. Iš viso, buvo parodytos 12 geltonų ir 1 raudona kortelės. Įvarčius nugalėtojams pelnė Simonas Rekašius ir Justas Vaišnys.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.