Bendžius RytasVilnius.lt

Bendžius RytasVilnius.lt

 Vilniaus „Ryto“ komandai nepavyko išsaugoti kapitono Eimanto Bendžiaus. Dėl pandemijos kitą sezoną biudžetą mažinantis sostinės klubas ir 30-ies metų puolėjas priversti nepasinaudoti galimybe pratęsti dar metus galioti galėjusią sutartį.

Klubo vadovybė su E.Bendžiumi keletą mėnesių ieškojo tolimesnio bendradarbiavimo galimybių ir svarstė įvairius variantus, tačiau rizika dėl kito sezono neapibrėžtumo nulėmė išsiskyrimą.

„Eimantas norėjo likti „Ryte“ ir mes labai norėjime jį matyti čia. Bet rasti abi puses tenkinantį sprendimą nepavyko. Šiai dienai klubas nepajėgus vykdyti tokius finansinius įsipareigojimus, kurie numatyti žaidėjo kito sezono sutartyje, – ilgas derybas su kapitonu komentavo generalinis direktorius Rolandas Jarutis. – Eimantas visada aikštėje palikdavo širdį, todėl mes jam galime tik padėkoti už didelį atsidavimą sostinei ir laukiame ateityje jo sugrįžtant į Vilnių.“

LKL čempionate E.Bendžius vidutiniškai pelnė po 10,7 taško, atkovojo po 4,3 kamuolio ir rinko po 11,5 naudingumo balų. Europos taurėje kapitonas fiksavo labai panašią statistiką.

„Noriu padėkoti visam Vilniui už palaikymą ir klubo žmonėms, kad ieškojo galimybių pratęsti mūsų bendradarbiavimą, – atsisveikindamas su „Ryto“ ekipa kalbėjo E.Bendžius. – Apmaudu, kad mums tenka skirtis, bet tokia realybė ir turime ją priimti. Nuoširdžiai linkiu klubui daug pergalių ateinančiame sezone ir norėčiau, kad po metų ar kelių, kartu su „Ryto“ fanais dar skanduotume „Pirmyn vilniečiai“.“

 

Tai
2020-07-01 21:40:11
Taip suprantu is Ryto nieko neliko gaila ir apmaudu
Atsakyti
Bonhartas
2020-07-01 18:42:57
Jusu B tribuna visa Ryto ivaizdi tik gadina ir nuo to pradeti reikia.Kol to nesuvoksit taip problemu ir neisspresit.Paziurek B tribunos sirgalius kas sudaro: snargliai , marozai , velniai visokie, kurie sugeba apdergt buvusius zaidejus.Komanda kaip komanda butu,jei ne zemo mentaliteto B tribuna..Ka jie pakeis, Jaruti apipaisys photoshopu?
Atsakyti
egis
2020-07-01 19:04:14
Galėtų vietoj Jaručio B tribūnos lyderis-buožgalvis pradėt vadovaut, tik pirmiausiai priimtų sprendimą pakabint "Siemense" arenoj maikes A.Jomanto ir S.Babravičiaus, kad taptų kelrodžiais švyturiais "Ryto" "jaunimui" M.Girdžiūnui, A.Butkevičiui, D.Bičkauskiui, nes iš viso jaunimo beliko tik A.Marčiulionis ir iš "Žalgirio" pasikviestas snaiperis L.Uleckas. Be to užėmę visus "Ryto" valdybos pagrindinius postus B tribūnos patriotai - keikūnai tikrai pakeistų "Ryto" įvaizdį padarydami patraukliu ir moderniu, rėmėjam, ir krepšininkų agentam.
Adas
2020-07-01 17:18:55
Tai nie.k.sai iskart trinat komentarus
Atsakyti
Adas
2020-07-01 17:14:01
Jaruti pasakyk kam dirbi,nes visi veiksmai pries Ryto kluba?!Sugriovei geriausia lietuvoje jaunimo sistema,istaskei geriausius jaunuosius zaidejus.Dabar emeisi pagrindines,kiek dar kentesim niekadejo veiksmus?!!!Reikia kuo greiciau vyti lauk,kur B tribuna?Jus viskas tenkina?!
Atsakyti
Asas
2020-07-01 18:29:19
Jarutis dirba tik sau..