Keithas Lee | Instagram.com nuotr

Keithas Lee | Instagram.com nuotr

 Pastarosiomis savaitėmis nemažai profesionalių imtynininkių atvirai prabilo apie seksualinį priekabiavimą, kas kainavo darbą ne vienam iš jų kolegų.

Praėjusią savaitę prie moterų prisijungė ir galingo sudėjimo Keithas Lee. WWE imtynininkas pareiškė, kad jį išprievartavo jauna moteris.

„Tai nutiko 2016 ar 2017 m. Dalase. Nuėjau į seną karaokės barą. Kai sudainavau vieną dieną, prie manęs priėjo jauna moteris. Aš buvau atėjęs vienas, todėl kompanijos neatsisakiau. Pradėjome kalbėti apie muziką, knygas, filosofiją. Tai buvo tikrai malonus pokalbis ir aš kurį laiką net nepastebėjau, kaip ji manimi susidomėjusi. Ji pabandė imtis iniciatyvos, bet aš atsisakiau, nes tuo metu buvau užimtas. Jie nusivylė, bet ir toliau elgėsi maloniai, vis pasakojo, kokius dalykus man darytų. Galiausiai supratau, kad šitas pokalbis nebegali tęstis. Pasiūliau jai nupirkti gėrimą kaip atsiprašymą, kad jai nieko neišėjo, ir nuėjau į tualetą. Ji atsisakė ir pasakė, kad pati nupirks gėrimų, nes jai labai patiko mano daina.

Grįžęs iš tualeto, radau naują gėrimą. Toliau su ja kalbėjome, bandžiau priversti ją dainuoti, bet ji atsisakė. Netgi siūliau kartu užtraukti „Bohemian Rhapsody“. Tai labai linksma daina, kurią dažnai atlieku karaokės metu. Nuo to momento man ėmė suktis galva. Apie tą laikotarpį prisimenu tik tai, kad man buvo sunku užlipti ant scenos, o vėliau vargau ir lipdamas į automobilį. Po to nieko nebeprisimenu. Ryte pabudau viešbutyje nuogas. Net nepamenu, ar tai buvo mano kambarys. Buvau sutrikęs ir išgyvenau paniką. Man pasisekė, kad radau savo piniginę ir telefoną, bet kas žino, ką tada praradau“, - rašė K.Lee.

Pirminiame įraše K.Lee neatskleidė, kas jam tada nutiko, bet po vieno iš internautų komentaro pateikė daugiau informacijos.

„Ieškai detalių? Aš buvau išprievartautas ir prigirdytas narkotikų. Prievarta yra prievarta, kad ir kokia forma ji pasireiškė. Dabar gali dingti“, - atkirto K.Lee.

35-erių K.Lee ūgis siekia 188 cm, o svoris – 150 kg. Studijų laikais jis žaidė amerikietišką futbolą, o nuo 2015 m. tapo profesionaliu imtynininku. 2018 m. K.Lee perėjo į WWE ir yra dabartinis NXT Šiaurės Amerikos čempionas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.