Kriketas | Scanpix nuotr.

Kriketas | Scanpix nuotr.

 2011 m. epiniame pasaulio kriketo čempionato finale Indija išsigelbėjo, atrodytų, iš beviltiškos padėties, nugalėjo Šri Lanką ir laimėjo aukso medalius.

Šis indų sugrįžimas vadinamas vienu įspūdingiausių per kriketo istoriją, tačiau dabar aiškėja, kad visa tai galėjo būti surežisuota. Įtariama, kad Šri Lankos rinktinės atstovai pardavė šias rungtynes.

Buvęs Šri Lankos sporto ministras Mahindananda Aluthgamage dar šio mėnesio pradžioje sudrebino kriketo pasaulį savo pareiškimu: „Galiu Jums pasakyti, kad mes pardavėme 2011 m. pasaulio čempionato finalą. Tai yra tiesa, jaučiu, kad dabar atėjo tinkamas laikas apie tai kalbėti. Aš apie žaidėjų ryšius šiame susitarime nekalbėsiu, bet kai kurie rinktinės atstovai buvo į tai įsivėlę.“

Tarptautinė kriketo taryba (ICC) jau ėmėsi tyrimo. Pranešama, kad ICC apklausė tris buvusius žaidėjus dėl galimų korupcijos apraiškų. Teigiama, kad pasitvirtinus įtarimams, žaidėjams galėtų grėsti net ir kalėjimas, mat Šri Lankoje į sukčiavimą žiūrima itin griežtai. Už tai numatytos piniginės baudos iki 555 tūkst. JAV dolerių ir laisvės atėmimo bausmė iki 10 metų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų