Kriketas | Scanpix nuotr.

Kriketas | Scanpix nuotr.

 2011 m. epiniame pasaulio kriketo čempionato finale Indija išsigelbėjo, atrodytų, iš beviltiškos padėties, nugalėjo Šri Lanką ir laimėjo aukso medalius.

Šis indų sugrįžimas vadinamas vienu įspūdingiausių per kriketo istoriją, tačiau dabar aiškėja, kad visa tai galėjo būti surežisuota. Įtariama, kad Šri Lankos rinktinės atstovai pardavė šias rungtynes.

Buvęs Šri Lankos sporto ministras Mahindananda Aluthgamage dar šio mėnesio pradžioje sudrebino kriketo pasaulį savo pareiškimu: „Galiu Jums pasakyti, kad mes pardavėme 2011 m. pasaulio čempionato finalą. Tai yra tiesa, jaučiu, kad dabar atėjo tinkamas laikas apie tai kalbėti. Aš apie žaidėjų ryšius šiame susitarime nekalbėsiu, bet kai kurie rinktinės atstovai buvo į tai įsivėlę.“

Tarptautinė kriketo taryba (ICC) jau ėmėsi tyrimo. Pranešama, kad ICC apklausė tris buvusius žaidėjus dėl galimų korupcijos apraiškų. Teigiama, kad pasitvirtinus įtarimams, žaidėjams galėtų grėsti net ir kalėjimas, mat Šri Lankoje į sukčiavimą žiūrima itin griežtai. Už tai numatytos piniginės baudos iki 555 tūkst. JAV dolerių ir laisvės atėmimo bausmė iki 10 metų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kr
2020-07-27 07:48:30
Cia slykstu visiem nuk taves vafli vemt vercia skaityt tavo sudus ir visi zino kad cia tu tas pats vaidoshius nes negalejo niekas terliotis ir niekas cia garantuotai tokio homiko nejo ir neuzmjse, niekur toks isgama negalejo dingt taip skradziai kaip i vandeni. Uzsislapstines gejus esi isskirtinai pabreziantis savo lytine orientacija kaip ypatingai megsti tik vyriskus vyrjs, cia tik pydderas taip galetu kalbet kad nemegsta moteru ir ir megsta tik vyriskus vyrus, nors realiai esi visiskas pyddaras 100%. Vargsas homikas kuriam vaikystei vaikai sisiodavo ant galvos ir duodavo sudus valgyt sakydami kad tai sokoadas, isaugo db pydardaras ant lietuvos sukandes dantis meginantis visiem sakyti koks jis vyras ir visai net ne homikas, netiki tavim niekas kastrate tu vistgaidi :)

Atsakyti