Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 „Forbes“ neseniai paskelbė vadinamąjį „sėkmingiausių“ rusų, kurie dar nesulaukė 40-ies, sąrašą. Jame Rusijos žvaigždės sureitinguotos pagal pajamas ir žinomumą pasaulyje.

Šiame reitinge pirmą vietą išsaugojo UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas Chabibas Nurmagomedovas. Jis surinko 81,94 balo specialiame „Forbes“ reitinge. Atskleista, kad jis per metus uždirbo 16,5 mln. JAV dolerių, o jo sekėjų skaičius „instagram“ tinkle pasiekė 20,4 mln. Paskaičiuota, kad Ch.Nurmagomedovas per metus žiniasklaidoje buvo paminėtas 49754 kartus, o jo populiarumo balas pasiekė 41,94.

Visgi, Ch.Nurmagomedovo agentas Ali Abdelazizas pareiškė, kad „Forbes“ pateikti skaičiai neatitinka realybės. Rašyta, kad dagestanietis už reklaminę kalbą gauna 78 tūkst. JAV dolerių, tačiau jo agentas šį skaičių padaugino kone keturis kartus.

„Čia yra šiek tiek klaidų. Už reklaminę kalbą per dieną jis uždirba mažiausiai 300 tūkst. JAV dolerių“, - rašė A.Abdelazizas.

Pagal „Forbes“, Ch.Nurmagomedovas už kovą su Dustinu Poirier gavo apie 10 mln. JAV dolerių. Jis taip pat turi reklamos sutartis su „Reebok“, „Toyota“, „Gorilla Energy Drink“ ir „Alhadaya“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Khabib
2020-07-01 01:47:04
Teisingas zmogus,vertas tiek
Atsakyti