LFF taurė “Sportas gyvai“ nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos taurės antrajame etape sužaistos dar dvejos rungtynės, po kurių paaiškėjo, kad į aštuntfinalį keliauja Kretingos „Minijos“ ir Plungės „Babrungo“ komandos.

Pirmajame etape lengvai Vilniaus „Ateities“ ekipą nugalėję Valdo Trakio auklėtiniai, antrajame etape nepasigailėjo ir „Vidzgirio“ ekipos. Nepaisant galutinės „Minijos“ pergalės 6:2, pastarajai nebuvo taip lengva.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, po Aivaro Kariniausko įvarčio alytiškiai išsiveržė į priekį. Tiesa, jų persvara laikėsi tik dvi minutes. Antrajame kėlinyje jau „Minija“ išsiveržė į priekį, tačiau 73 minutę, realizavęs 11 metrų baudinį, Lukas Marcinkevičius atstatė pusiausvyrą. Labai trumpam. Per likusį laiką triskart pasižymėjo Soubafolo Traore, vieną – Sibusiso Magwaza ir „Minija“ kitame etape.

„Babrungas“ reikalus taip pat sprendė dvikovos pabaigoje bei Tauragės „Taurą“ nugalėjo 2:1. Haris Ramanauskas „Taurą“ išvedė į priekį, tačiau Martynas Turskis – 87 – tą, o Edvinas Mickevičius – ketvirtą pridėto laiko minutę savo įvarčiais išvedė komandą į kitą etapą.

Antradienį bus sužaistos dar penkerios antrojo etapo rungtynės Vilniuje, Kazlų Rūdoje, Utenoje, Radviliškyje ir Alytuje.