Nickas Kyrgiosas su naująja mergina | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Nickas Kyrgiosas su naująja mergina | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Australas Nickas Kyrgiosas pastaruoju metu itin aktyviai kritikuoja tuos tenisininkus, kurie sutiko dalyvauti Adrijos turo turnyre, tapusiame koronaviruso židiniu.

Ten žaidęs vokietis Alexanderis Zverevas, skirtingai nei kai kurie jo varžovai, koronavirusu neužsikrėtė, tačiau žadėjo 14 dienų praleisti izoliacijoje. Visgi, vokietis greitai išsižadėjo savo žodžių – pasirodė vaizdo įrašas, kuriame A.Zverevas linksminasi vakarėlyje.

„Pasaulyje matau vis daugiau kontroversiškų dalykų, bet vienas iš jų, kuris man labiausiai įstrigo, yra Saschos Zverevo elgesys. Koks savanaudis tu esi? Turėjai įžūlumo kreiptis į savo vadybininkus, kad jie tavo vardu parašytų žinutę apie atsiprašymą ir 14 dienų saviizoliaciją, bet nepajėgei to padaryti. Negali 14 dienų praleisti su savo mergina? Esu įsiutęs. Teniso pasaulis mane nervina“, - sakė N.Kyrgiosas.

Australas taip pat prabilo apie permainas asmeniniame gyvenime. Jau ne vieną merginą pakeitęs N.Kyrgiosas neseniai išsiskyrė su tenisininke Ana Kalinskaja, o dabar pradėjo draugauti su Chiara Passari.

„Pagaliau radau laimę“, - taip apie naująją merginą rašė N.Kyrgiosas. 

View this post on Instagram

Happiness is found

A post shared by Nick Kyrgios (@k1ngkyrg1os) on

Antradienį N.Kyrgiosas dar apsižodžiavo su teniso legenda Borisu Beckeriu, kuriam užkliuvo australo komentarai.

„Nemėgstu žiurkių. Tie, kurie peikia kolegas sportininkus ar sportininkes, nėra mano draugai. Pasižiūri į veidrodį ir galvoji, kad esi geresnis už mus...“, - rašė B.Beckeris.

N.Kyrgiosas jam netrukus atkirto: „Tai globali pandemija. Jei kas nors elgsis taip pat idiotiškai kaip Alexas, tuomet aš netylėsiu. Viskas paprasta.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų