Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Deontay Wilderio brolis Marsellosas Wilderis „instagram“ tinkle pareiškė, kad buvusio pasaulio čempiono galvoje rastas įdubimas.

„Liūdniausia, kai tavo komandos nariai dėl pinigų padarys viską, kad padėtų priešininkams tave nugalėti. Gydytojai mano brolio galvoje rado įdubimą, kurį sukėlė smūgis buku daiktu paskutinėje kovoje. Jokia pirštinė ar kumštis negalėjo sukelti tokios traumos“, - rašė M.Wilderis.

Internete ėmė plisti komentarai, kad Tysonas Fury savo pirštinėse galėjo slėpti kokį nors „ginklą“, kuris jam padėjo nokautuoti D.Wilderį ir taip pažeisti jo galvą. Visgi, pats britas iš tokių sąmokslo teorijų tik pasijuokė.

„Perskaičiau straipsnį, teigiantį, kad savo pirštinėse galvojau slėpti kažkokius bukus objektus. Pats Wilderio treneris Jay Deasas buvo kambaryje, kai man teipavo rankas. Jis pats priėjo ir jas patikrino. Tada man užmovė pirštines, o J.Deasas vėl atėjo jų patikrinti. Ten buvo ir daugiau vyrukų iš Nevados atletikos komisijos. Puikiai žinome, kad jie tavęs vieno niekada nepalieka. Kalbos apie galimą taisyklių pažeidimą – mėšlas. Kitą kartą ne tik pažeisiu jo galvą, bet ir užbaigsiu jo karjerą, nes tai bus du nokautai iš eilės. Viso gero amžiams“, - sakė T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų