Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | Scanpix nuotr.

Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | Scanpix nuotr.

 Praėjusių metų pabaigoje amerikietis Terence‘as Crawfordas sustabdė lietuvį Egidijų Kavaliauską ir apgynė WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

Prieš šią kovą nemaža dalis JAV bokso gerbėjų, taip pat ir pats T.Crawfordo treneris nepagarbiai kalbėjo apie lietuvį, tačiau čempionas laikėsi kitokios nuomonės ir vis pasakojo, koks rimtas iššūkis jo laukia. T.Crawfordas ringe greitai pajautė, kad buvo teisus ir netgi atsidūrė nokdaune, kurio teisėjas per klaidą neįskaitė.

„Prisiminkime Kavaliauską. Jis buvo nenugalėtas kovotojas, dukart olimpietis, niekada nenokautuotas nei mėgėjų, nei profesionalų bokse. Žinant, kaip aš jį nugalėjau ir užbaigiau kovą anksčiau laiko, manau, kad esu nepelnytai nuvertinamas dėl savo pasirodymo. Jūs šios pergalės nevertinate, nes prisimenate jo kovą su Robinsonu ir todėl jį vadinate „valkata“. Supraskite, kad kiekvienas boksininkas turi savitą stilių. Niekas negali visose kovose atrodyti idealiai, nes kai kurių varžovų stilius tau tiesiog yra neparankus, todėl vienose kovose gali atrodyti fantastiškai, o kitos kovos tampa „klampios“ dėl stilių skirtumų. Aš Kavaliauską galiu pagirti – jis yra geras boksininkas“, - neseniai pasakojo T.Crawfordas.

Amerikietis 2020 m. tikisi susikauti diržų „suvienijimo“ kovoje su filipiniečiu Manny Pacquiao ir nori už tai gauti didelę pinigų sumą. „Top Rank“ prezidentas Bobas Arumas yra minėjęs, kad norėtų išvysti T.Crawfordą ringe rugsėjį arba spalį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.