Marekas Blaževičius | „Stop“ kadras

Marekas Blaževičius | „Stop“ kadras

 Kauno „Žalgiris“ sumokėjo išpirką, už kurią iš Vilniaus „Ryto“ įsigijo 18-metį vidurio puolėją Mareką Blaževičių bei pasirašė trejų metų sutartį.

Ateinančio sezono „Žalgirio“ sudėtyje M.Blaževičius bus trečias naujokas – 18-metis prisijungė prie Tomo Dimšos ir Steve‘o Vasturios.

„Tai buvo tikrai sunkus sprendimas, nes viena koja jau buvau užsienyje, bet tada paskambino Robertas Javtokas, buvau susitikęs su treneriu. Tai viską pakeitė į tą pusę, kur esame dabar. Manau, kad tai bus geras sprendimas“, – bendraudamas su „Žalgiris TV“ komanda sakė M.Blaževičius.

M.Blaževičius atskleidė, kodėl prieš porą metų pasirinko „Rytą“, nors tuo metu taip pat buvo kalbinamas ir „Žalgirio“.

„Buvau per daug jaunas, turėjau pabaigti mokyklą ir nešti atsakomybę prieš mamą ir tėtį. Jų vienas pagrindinių prašymų ir buvo, kad tvarkingai pabaigčiau mokyklą, aš tą ir padariau. „Žalgiris“ toliau manimi domėjosi ir dabar jau aš esu čia“, – sakė M.Blaževičius.

Kaip sako pats Marekas, didelę įtaką jo sprendimui turėjo ir vyriausiojo komandos trenerio Šarūno Jasikevičiaus parodytas dėmesys. „Žalgirio“ strategas jauną krepšininką papirko savo atvirumu.

„Įspūdį paliko žmogaus savybės ir visų pirma – atvirumas. Tada tai, kaip nerealiai jis supranta krepšinį ir kiek iš tikro paprastas žmogus jis yra. Galbūt šalia aikštelės jis atrodo piktas, kad ant visų rėkia, bet iš tikro jis yra paprastas ir nuoširdus žmogus“, – svarstė ir į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovyklą pakviestas žaidėjas.

Žaisdamas prieš „Žalgirio“ komandą praėjusiame sezone M.Blaževičius surengė keletą puikių pasirodymų, o viename iš epizodų teko „paragauti“ ir ilgamečio „Žalgirio“ kapitono Pauliaus Jankūno alkūnės.

„Kovojau dėl kamuolio ir gavau alkūnę už tai, kad prieš tai elgiausi gana aštriai. Normalus žaidybinis epizodas, viskas su tuo bus gerai“, – sakė M.Blaževičius. „Aš niekada nenusileisiu savo varžovui ir visada paliksiu visą širdį aikštelėje“.

M.Blaževičius tikino, kad dabar labiausiai patobulinti jis norėtų metimą iš distancijos.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

egis
2020-06-30 14:55:28
Na, Marekai, bent jau Pauliaus alkūnių išvengsi rungtynių metu, bet treniruotėse jau kitas reikalas. Svarbiausia, kad M.Blaževičius žino, kad sudaryta sutartis su "Žalgiriu" įpareigoja dar daugiau treniruotis, pagerint savo žaidime tai kas prasčiau pavyksta, kad tapt naudingu Eurolygos klubui žaidėju. Sėkmingo žaidimo atstovaujant "Žalgiriui", M.Blaževičiui.
Atsakyti