Naujasis „Mercedes“ | „Twitter“ nuotr.

Naujasis „Mercedes“ | „Twitter“ nuotr.

 Jau šį sekmadienį Austrijoje vyks pirmosios „Formulės 1“ sezono lenktynės, o čempionės titulą ginanti „Mercedes“ paskutinę akimirką nusprendė pakeisti bolido dizainą.

Paaštrėjus kovai su rasizmu, prie jos savotiškai nusprendė prisijungti ir „Mercedes“. Jie pakeitė bolido išdažymą. Vietoj įprastos sidabrinės spalvos pasirinkta juoda. Anot „Mercedes“, tai turėtų padėti atkreipti dėmesį į rasinę nelygybę.

„Per paskutines 5 savaites „Black Lives Matter“ judėjimas parodė, kad mums reikia naujų priemonių ir veiksmų kovai prieš rasizmą ir įvairiausių formų diskriminaciją“, - teigiama „Mercedes“ pranešime.

Daugkartinis pasaulio čempionas ir „Mercedes“ lyderis Lewisas Hamiltonas „Formulės 1“ pasaulyje yra vienas iš aktyviausių kovotojų prieš rasizmą. Jis padėkojo komandai už šį sprendimą.

„Tiek aš pats, tiek mano artimieji yra susidūrę su rasizmu. Kai prašau pokyčių, kalbu iš visos širdies. Noriu padėkoti „Mercedes“ komandai, kad jie išklausė manęs ir ėmėsi pokyčių“, - sakė L.Hamiltonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.