Raudona kortelė alyga.lt

Raudona kortelė alyga.lt

Praėjusį šeštadienį sostinės LFF stadione vykusiose pirmos lygos rungtynėse tarp Vilniaus BFA ir Alytaus „Dainavos“ komandų 1:0 triumfavo alytiškiai. Tačiau ne Mato Radžiukyno pergalingas įvartis šiose rungtynėse sulaukė daugiausiai dėmesio.

Itin keistas epizodas buvo užfiksuotas pirmojo kėlinio pabaigoje, kai BFA atstovaujantis Vadimas Paškevičius šiurkščia pražanga sustabdė Ruslaną Kisil iš „Dainavos“. Neslėpdamas pykčio, alytiškis nustūmė V.Paškevičių.

Kol teisėjas rodė korteles šiems žaidėjams, jam už nugaros prasidėjo nemenkas susistumdymas. Į įvykio vietą atbėgęs teisėjo asistentas ranka parodė į Ernestą Mockų ir Nedą Labuką. Netrukus jie abu prieš save išvydo raudonas korteles.

Prabėgus dar vienai minutei, abi korteles nuspręsta anuliuoti, jų nepakeičiant geltonomis kortelėmis. Tai reiškia, kad nei vienas iš susistumdyme dalyvavusių futbolininkų nebuvo nubaustas niekaip.

Epizodo video (41 žaidimo minutė):

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Zaidejas
2020-06-29 18:07:36
Šiais metais pirmoje lygoje teisėjai visiškai neaiškiai dirba. Daug nesuprantamų sprendimų, arogancija, šoninių teisėjų klaidų taip pat begalios. Atrodo, kad kažkas ne taip ten pas juos vyksta..
Atsakyti