Sergejus Mozgovas ir Betina Popova | Youtube.com nuotr.

Sergejus Mozgovas ir Betina Popova | Youtube.com nuotr.

 Karjerą jau baigusi 23-ejų metų Rusijos čiuožėja Betina Popova nusprendė atvirai papasakoti apie šio sporto užkulisius.

„Tik dabar suvokiau, kiek gražių gyvenimo momentų praradau dėl dailiojo čiuožimo. Neturiu net nuotraukos iš išleistuvių, nes, būdama stropi sportininkė, nedrįsau iškeisti treniruotės į išleistuves. Nuolat praleisdavau įvykius, kurie vyksta kartą gyvenime, bet mirtinai bijojau praleisti bent vieną treniruotę, nors jos vykdavo dukart per dieną. Mano vertybių sistema buvo iškreipta. Dabar, viską prisimindama, suprantu, kad nusikaltau prieš save, atsisakydama tiek daug paprastų gyvenimiškų džiaugsmų. Pavogiau savo vaikystės svajones, laimės akimirkas ir daug šypsenų.

Neturėjau laiko draugams, pramogoms ir pirmajai meilei. Galvodavau tik apie treniruotes, namų darbus ir badavimą. Treneriai man nuolat „kišo“ į galvą tokias mintis ir sujaukė mano protą. Keturias laisvas valandas per parą vis tiek skirdavau treniruotėms, kad tik numesčiau papildomus 100 gramų. Tik vėliau suvokiau, kad tokioje vergovėje neįmanoma tapti sėkmingu žmogumi. Tokie žmonės aplinkiniams visai neįdomūs, kad ir kokie atsidavę savo darbui jie būtų“, - pasakojo B.Popova.

Rusė kartu su partneriu Sergejumi Mozgovu 2019 m. pasiekė vieną skambiausių karjeros pergalių. Jie laimėjo Universiados šokių ant ledo varžybų auksą. Nepaisant gerėjančių rezultatų ir naujų karjeros rekordų, B.Popova šių metų vasarį suprato, kad daugiau nebenori taip kankintis ir metė sportą. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų