Anthony Joshua ir Jarrellas Milleris | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua ir Jarrellas Milleris | Scanpix nuotr.

 31-erių JAV boksininkas Jarrellas Milleris nepasimokė iš pirmosios savo klaidos ir vėl buvo pagautas dėl dopingo vartojimo.

Pernai J.Milleris turėjo šansą dalyvauti svarbiausioje karjeros kovoje prieš britą Anthony Joshua. Jis būtų kovojęs dėl pasaulio čempiono diržų, uždirbęs didžiausią sumą karjeroje, tačiau įkliuvo dopingo kontrolieriams. Kova buvo atšaukta, honoraro jis negavo ir susigadino karjerą.

Nuo 2018 m. lapkričio nesikovęs J.Milleris po dopingo skandalo turėjo sugrįžti liepos 9 d. ir susikauti su Jerry Forrestu. Visgi, ši kova irgi neįvyks. Pranešta, kad J.Milleris vėl vartojo draudžiamas preparatus, tarp kurių buvo ir „GW1516“. Tai tie patys metabolitai, kurių rasta ir pernai.

Kol kas nežinoma, kokių sankcijų sulauks J.Milleris, bet jo karjera profesionalų bokse jau kabo ant plauko. Amerikietis ringe iki šiol yra nenugalėtas – turi 23 pergales (20 nokautais) ir 1 lygiąsias.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.