Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

 Deontay Wilderio brolis Marsellosas Wilderis „instagram“ tinkle pareiškė, kad buvusio pasaulio čempiono galvoje rastas įdubimas.

„Liūdniausia, kai tavo komandos nariai dėl pinigų padarys viską, kad padėtų priešininkams tave nugalėti. Gydytojai mano brolio galvoje rado įdubimą, kurį sukėlė smūgis buku daiktu paskutinėje kovoje. Jokia pirštinė ar kumštis negalėjo sukelti tokios traumos“, - rašė M.Wilderis.

Marselloso Wilderio žinutė | Instagram.com nuotr

Marselloso Wilderio žinutė | Instagram.com nuotr

Anot D.Wilderio brolio, buvęs čempionas vėl pakils į viršūnę. D.Wilderis šių metų pabaigoje turėtų užbaigti savo trilogiją prieš Tysoną Fury.

Pats T.Fury pastarosiomis dienomis daugiausiai klausimų sulaukia apie rasizmo temą. T.Fury sukritikavo Anthony Joshua, kuris ragino protesto dalyvius boikotuoti baltaodžių parduotuves. T.Fury pareiškė, kad jis pats yra čigonų kilmės atstovas ir dėl to sulaukia daug rasistinių užgauliojimų.

„Visą gyvenimą kenčiau dėl rasizmo. Kartais tiesiog bėgioju, žmonės privažiuoja, atsidaro langą, išvadina mane negražiais žodžiais ir nuvažiuoja. Kenčiu dėl to visą gyvenimą, bet esu susitaikęs, kad su tuo susidursiu iki gyvenimo pabaigos. Akmenys ir lazdos galėtų sulaužyti man kaulus, o žodžiai manęs niekada neįskaudins. Žmonės kartais klausinėja, kodėl „nestoviu“ už savo rasę. Aš jiems atsakau, kad yra tik viena rasė – žmonių. Aš stoviu už ją“, - sakė T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų