„Riterių“ ir „Bangos“ rungtynės | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

„Riterių“ ir „Bangos“ rungtynės | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

Gėdingas pralaimėjimas Vilniaus „Žalgiriui“ 0:7 pareikalavo aukų – iš vyriausiojo trenerio pareigų atsistatydino „Riterių“ strategas Mindaugas Čepas. Apie tai treneris auklėtiniams pranešė iškart po rungtynių.

„Kai nėra nei žaidimo, nei rezultatų, kažkas privalo prisiimti atsakomybę. Dažniausiai tai būna vyriausiasis treneris. Aš asmeniškai nuo atsakomybės niekada nebėgau, o šiandienos rungtynės buvo paskutinis lašas. Jokios kovos, jokio charakterio… Toks žaidimas netenkina nei klubo valdžios, nei žaidėjų, nei manęs.

Dar per anksti kalbėti apie tai, kodėl nepavyko, tačiau aš priežastį matau rūbinėje. Mano pats didžiausias pralaimėjimas „Riteriuose“ tas, kad man nepavyko suvienyti vaikinų. Pergalės, visų pirma, gimsta ne aikštėje, o rūbinėje. Deja, man nepavyko“, – savo sprendimą komentavo M. Čepas.

Treneris „Riteriams“ buvo pristatytas šių metų sausio pradžioje. Per penkis mėnesius jis vadovavo septyneriose oficialiose rungtynėse, per kurias klubas iškovojo penkis taškus. 

Marijus
2020-06-29 08:43:41
na tai trenerį visada lengviau ir pigiau pakeisti, nei žaidėjus. įprastas dalykas futbole
Atsakyti
1987
2020-06-28 21:28:36
Mindaugas gavo komandą,kuri jau nebeturi charakterio...turėtų komandą palikti tie žaidėjai kurie privede prie tokių rezultatų...deja...jie liks...
Atsakyti
...
2020-06-28 21:26:01
Bet ir žaidėjai riterių galėtų jau galvot apie kitą amatą. Dombrovskis vienintelis turi variantą b. Ims žirkles į rankas ir baigtos bėdos. O ką kiti. Gruščikais.
Atsakyti
Vilnietis
2020-06-28 21:09:50
Viskas logiska...
Atsakyti