Kovų sala | „Twitter“ nuotr.

Kovų sala | „Twitter“ nuotr.

 UFC prezidentas Dana White‘as po pastarąją naktį Las Vegase (JAV) vykusio turnyro nepasirodė spaudos konferencijoje, nes rūpinosi „kovų salos“ reikalais.

Jau liepos 11-25 d. Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) bus surengti keturi UFC turnyrai. Jie organizacijai yra būtini tam, kad į narvą galėtų žengti kovotojai iš įvairiausių pasaulio šalių. JAV tokius turnyrus surengti kol kas yra praktiškai neįmanoma dėl sunkios situacijos su koronavirusu.

UFC prezidentas jau pasidalino ir pirmosiomis nuotraukomis iš „kovų salos“. Jis anksčiau sakė, kad narvą paplūdimyje pastatyti praktiškai neįmanoma, tačiau vienas iš jų ten visgi stovės. Tiesa, jis bus skirtas ne kovoms, o treniruotėms, interviu ir reklaminiams klipams. Visos kovos vyks netoliese esančioje arenoje.

Dana White'o žinutės | „Twitter“ nuotr.

Dana White'o žinutės | „Twitter“ nuotr.

Priminsime, kad „kovų saloje“ laukia daug įspūdingų kovų. Čia pasirodys lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas, Anglijos lietuvis Modestas Bukauskas, o iš viso įvyks 4 kovos dėl pasaulio čempiono diržų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.