Mike'as Perry ir Latory Gonzalez | „Twitter“ nuotr.

Mike'as Perry ir Latory Gonzalez | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „UFC Apex“ centre (JAV) vyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC on ESPN 12“, kurio antroje pagrindinėje kovoje Mike‘as Perry (14-6) vienbalsiu teisėjų sprendimu (29:28, 29:28, 29:28) nugalėjo Mickey Gallą (6-3).

Dar prieš šią kovą žiniasklaidą apskriejo naujiena, kad M.Perry metė savo trenerius ir narvo kampe turės tik savo merginą Latory Gonzalez. Kaip M.Perry tarė, taip ir padarė, o kovos su M.Gallu pertraukėlės, bent jau „twitter“ tinkle, susilaukė daug didesnio dėmesio nei pati kova. Tiesa, su jo mergina narvo kampe dar buvo UFC darbuotojas, atsakingas už kraujavimo sustabdymą ir žaizdų priežiūrą.

„Atrodai puikiai, mažule“, - per pertrauką tarp raundų sakė M.Perry.

„Tau puikiai sekasi“, - jam atsakė mergina.

Per kitą pertraukėlę L.Gonzalez tiesiog šaldė savo vaikino kaklą ir netgi pamiršo jam paduoti vandenį, o kiti UFC kovotojai leipo juokais.

Derekas Brunsonas: „Toks įspūdis, kad žiūrėčiau filmą. Jis turėjo pats pasiimti vandenį.“

Bryce‘as Mitchellas: „Rašau A+ už komandos darbą. Čia jau gangsterių mėšlas, pirmyn Mike‘ai.“

Seanas O‘Malley: „Tiesą pasakius, tai buvo geriau, nei daugelis gaunamų patarimų narvo kampe.“

Jeremy Stephensas: „Viskas! Daugiau nebemokėsiu treneriams nieko, mane treniruos tik žmona.“

UFC kovotojų komentarai | „Twitter“ nuotr.

UFC kovotojų komentarai | „Twitter“ nuotr.

Po kovos pabaigos juokėsi ir MMA žurnalistas Arielis Helwani: „Oficialu: Mike‘as Perry vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo Mickey Gallą. Latory Gonzalezas dabar turi 1 pergalę ir 0 pralaimėjimų, būdama narvo kampe. Parodykite jai šiek tiek pagarbos.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.