Dustinas Poirier | „Twitter“ nuotr.

Dustinas Poirier | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „UFC Apex“ centre (JAV) vyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC on ESPN 12“, kurio pagrindinėje kovoje Dustinas Poirier vieningu teisėjų sprendimu (48-47, 48-47, 48-46) įveikė Daną Hookerį. Jų pasirodymas buvo išrinktas kaip geriausia šio turnyro kova.

Įspūdingas mūšis daugelio buvo pavadintas kol kas geriausia 2020 m. UFC kova. D.Poirier ir D.Hookeris kartu atliko 308 akcentuotus smūgius ir tai yra trečias didžiausias rezultatas UFC lengvo svorio kategorijos istorijoje.

Ši kova sudomino ne tik MMA pasaulio atstovus, bet ir boksininkus ar net krepšininkus, kurie „twitter“ tinkle negailėjo pagyrų D.Poirier ir D.Hookeriui.

Danielis Cormier: „Puikiai padirbėjai, Dustinai. Deimantai yra amžini. Savas žmogus iš Lafajeto. Parker tėtis.“

Stevenas Adamsas: „Geros pastangos, Danai.“

Evanderis Holyfieldas: „Kas dar tai žiūri? Koks mūšis!“.

Tony Fergusonas: „Puiki kova. Gerai padirbėjote, džentelmenai.“

Teddy Atlasas: „Dustinas raundais buvo atsilikęs 0:2, bet panaikino deficitą ir laimėjo brutalią kovą. Manęs tai nešokiravo, juk deimantai yra kiečiausi. Sveikinimai.“

Paulo Felderio prakeiksmas | „Twitter“ nuotr.

Paulo Felderio prakeiksmas | „Twitter“ nuotr.

Įdomu tai, kad šioje kovoje buvo pratęstas vadinamasis Paulo Felderio prakeiksmas. Visi penki kovotojai, kurie nugalėjo šį amerikietį, vėliau pralaimėjo sekančias savo kovas. Viskas prasidėjo dar 2015 m. nuo Edsono Barbozos. Vėliau toks pat likimas ištiko Rossą Pearsoną, Francisco Trinaldo, Mike‘ą Perry, o dabar ir – D.Hookerį.

Po D.Poirier pergalės imta kalbėti, kad dabar jam derėtų susikauti su T.Fergusonu. Tiesa, D.Poirier pirmiausia paprašė leisti jam pailsėti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.