„Žalgirio“ ir „Riterių“ rungtynės | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

„Žalgiris” Lietuvos futbolo A lygoje įvykusiame sostinės derbyje 7 - 0 nepaliko šansų „Riterių” futbolininkams.

Liviu Antalis 14-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Žalgirį” į priekį 1:0.

Richie Enninas 34-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Ivanas Tatomirovičius 42-ąją minutę tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:0.

R.Enninas 45-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką 4:0.

Francisas Kyeremehas 55-ąją minutę galingu smūgiu nepaliko šansų vartininkui 5:0.

Saulius Mikoliūnas 67-ąją minutę puikiu smūgiu pelnė įvartį 6:0.

I.Tatomirovičius 85-ąją minutę pridėjo dar vieną įvartį, o „Žalgiris” iškovojo triuškinamą pergalę 7:0.

2020-06-28 20:22:42
Jo taip susparde kaip kokiems mėgėjams.gera treniruotė pasidarė.net graudu žiūrėti.o Čepas nzn ar kaltas ar kas čia kaltas.bet jokių idėjų nesimato žaidimas nulinis kaip jie tada laimėjo net keista