Kovos akimirka | Organizatorių nuotr.

Kovos akimirka | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį vyko kovinio sporto turnyras „KOK Classic“. Tai pirmas šios organizacijos turnyras po karantino. Tiesa, dėl taikomų apribojimų turnyras vyko be žiūrovų.

Vienoje iš pagrindinių vakaro kovų Dovydas Rimkus susitiko su lenku Danieliu Szottu. Kova vyko pagal KOK taisykles svorio kategorijoje iki 72 kg ir baigėsi lygiosiomis, o tai nustebino ne vieną.

D.Szotto treneris Marcinas Jasonas apie kovos rezultatą „instagram“ tinkle pasisakė dviprasmiškai: „Lygiosios, bet spręskite patys.“

Trenerio komentaras | Instagram.com nuotr

Trenerio komentaras | Instagram.com nuotr

„Galvojau, kad kova bus lengvesnė, bet šis varžovas buvo vienas keisčiausių, kokius esu sutikęs. Trečiojo raundo pabaigoje jis mane kiek paspaudė, bet tai buvo linksma. Mėgstu tai“, - po kovos ironiškai ringe kalbėjo D.Rimkus, dėkojęs treneriams už pagalbą ruošiantis kovai ir šeimai už palaikymą.

Tuo tarpu D.Szottas tikino, kad yra patenkintas savo pasirodymu, dėkojo visiems už palaikymą ir patikino, kad ringe atidavė 100 proc. jėgų.

Pagrindinėje vakaro kovoje pasirodė KOK čempionas lietuvis Henrikas Vikšraitis, kuris svorio kategorijoje iki 77 kg susitiko su lenku Denisu Makowskiu. Tiesa, ši kova nebuvo titulinė, o raundo trukmė nuo 3 minučių sumažinta iki 2. Lietuvis galiausiai laimėjo teisėjų sprendimu ir pareiškė, jog dabar norėtų kovos, kurioje gintų savo diržą.

„Esu laimingas, kad vėl gavau galimybę kovoti. Džiaugiuosi būdamas KOK organizacijoje. Noriu ginti čempiono diržą, noriu įrodyti, kad esu geras kovotojas“, - sakė H.Vikšraitis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų