Kovos akimirka | Organizatorių nuotr.

Kovos akimirka | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį vyko kovinio sporto turnyras „KOK Classic“. Tai pirmas šios organizacijos turnyras po karantino. Tiesa, dėl taikomų apribojimų turnyras vyko be žiūrovų.

Vienoje iš pagrindinių vakaro kovų Dovydas Rimkus susitiko su lenku Danieliu Szottu. Kova vyko pagal KOK taisykles svorio kategorijoje iki 72 kg ir baigėsi lygiosiomis, o tai nustebino ne vieną.

D.Szotto treneris Marcinas Jasonas apie kovos rezultatą „instagram“ tinkle pasisakė dviprasmiškai: „Lygiosios, bet spręskite patys.“

Trenerio komentaras | Instagram.com nuotr

Trenerio komentaras | Instagram.com nuotr

„Galvojau, kad kova bus lengvesnė, bet šis varžovas buvo vienas keisčiausių, kokius esu sutikęs. Trečiojo raundo pabaigoje jis mane kiek paspaudė, bet tai buvo linksma. Mėgstu tai“, - po kovos ironiškai ringe kalbėjo D.Rimkus, dėkojęs treneriams už pagalbą ruošiantis kovai ir šeimai už palaikymą.

Tuo tarpu D.Szottas tikino, kad yra patenkintas savo pasirodymu, dėkojo visiems už palaikymą ir patikino, kad ringe atidavė 100 proc. jėgų.

Pagrindinėje vakaro kovoje pasirodė KOK čempionas lietuvis Henrikas Vikšraitis, kuris svorio kategorijoje iki 77 kg susitiko su lenku Denisu Makowskiu. Tiesa, ši kova nebuvo titulinė, o raundo trukmė nuo 3 minučių sumažinta iki 2. Lietuvis galiausiai laimėjo teisėjų sprendimu ir pareiškė, jog dabar norėtų kovos, kurioje gintų savo diržą.

„Esu laimingas, kad vėl gavau galimybę kovoti. Džiaugiuosi būdamas KOK organizacijoje. Noriu ginti čempiono diržą, noriu įrodyti, kad esu geras kovotojas“, - sakė H.Vikšraitis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tomas
2020-06-29 09:36:39
Myznius blet rimkenzo:D gavo nuo lenko malkų ir dar bando pontuotis:D jis galvoja kad čia visiem patinka jo tie issipisinejimai...geriau tylei ateik padaryk savo ringe ir neissipisinek tai tikrai žmonės daugiau gerbs...
Atsakyti
Tai
2020-06-28 16:36:33
Provokacija yra provokacija bet maivymasis yra nepateisinamas ot kai maivosi tai duotu gera kaf nebeatsikeltu tas rimkenzo
Atsakyti
Ksks
2020-06-28 12:38:21
Tas KOK turnyras vapsie pasityčiojimas is mma.Pastatomi antrarusiai kovotojai prieš Lietuvius kad publikai linksmiau būtų.Ziurekite va kokie Lietuviai stiprus.
Atsakyti
Tautvis33
2020-06-28 14:15:51
Taigi cia KOK... pazek i barysa.. irgi visus talze kaip norejo bet svaiksta koks jis ahujienas ir kalba apie ufc
Fpiz-2
2020-06-28 17:50:06
Paskaičiavau kad lietuvių 2 pergalės, 1 lygiosios ir 3 pralaimėjimai prieš užsieniečius - puikiai paskirstytas pajėgumas
:D
2020-06-28 11:38:32
Jei butu buve linksma butum laimejas aiskia persvara ir be diskusiju...Dabar ištempei lygias vien del to jog lietuvis, Lietuvoj...Buvo sunku, labai sunku greiciau nei linksma:) Nesu pries rimkenzo ar pries kuri nors lietuvi bet taip kalbeti garbes tikrai neprideda maziau maivytis reikia daugiau dirbti...
Atsakyti