Brendanas Allenas (raudonos pirštinės) ir Kyle'as Daukaus | Scanpix nuotr.

Brendanas Allenas (raudonos pirštinės) ir Kyle'as Daukaus | Scanpix nuotr.

  Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „UFC Apex“ centre (JAV) vyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC on ESPN 12“, kuriame puikų pasirodymą surengė Brendanas Allenas ir Kyle‘as Daukaus.

Gražioje ir sirgalius sužavėjusioje dvikovoje B.Allenas pergalę šventė vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-27, 30-27) ir tai nieko nenustebino, tačiau vieno iš teisėjų skirtas rezultatas 30-27 gerokai papiktino MMA bendruomenę.

Niekas nesiginčys, kad B.Allenas laimėjo pirmuosius du raundus, tačiau paskutiniame K.Daukaus įkalino B.Alleną ant žemės ir kontroliavo jo nugarą.

K.Daukaus kovą pabaigą atlikdamas tris parvertimus per penkis bandymus, tuo tarpu B.Allenas to nepadarė nei karto.

UFC legenda Michaelas Bispingas iškarto po šios dvikovos peikė vieną iš teisėjų.

„Norėčiau sužinoti, ką rūko teisėjas. Nėra jokių šansų, kad trečiame raunde K.Daukaus nelaimėjo 10-9. Jeigu B.Allenas nebūtų pabaigoje perėjęs į viršų, tas raundas 10-8 priklausytų K.Daukaus ir mes galėtume matyti lygiąsias. Bet 30-27? Tai absoliuti nesąmonė. Net mėgėjas galėjo pamatyti, kaip K.Daukaus priklausė B.Alleno nugara ir jis beveik keturias minutes ieškojo smaugimo veiksmo. Nagi, kaip jūs galite jam neduoti net vieno raundo?“, – klausė M.Bispingas.

Pats B.Allenas po pergalės nebuvo labai laimingas: „Tai nebuvo geriausias mano pasirodymas. Jis buvo tikrai kietas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Co
2020-06-28 21:33:10
Fuck of jumis ir visa jusu sutves lyga. Patys nezinot ko norit ir ka rasot, Daunai.
Atsakyti