Dovydas Rimkus | Organizatorių nuotr.

Dovydas Rimkus | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį vyko kovinio sporto turnyras „KOK Classic“. Tai pirmas šios organizacijos turnyras po karantino. Tiesa, dėl taikomų apribojimų turnyras vyko be žiūrovų.

Vienoje iš pagrindinių vakaro kovų Dovydas Rimkus susitiko su lenku Danieliu Szottu. Kova vyko pagal KOK taisykles svorio kategorijoje iki 72 kg ir baigėsi lygiosiomis.

Ekstravagantiškiausias Lietuvos kovotojas D.Rimkus ir prieš šią kovą stebino įžengimu į ringą. Šį kartą jis pasirinko „69 Danguje“ ir Karolinos Meschino dainas, kurias traukė neįprastai ilgai, bandydamas išmušti ringe jau laukusį varžovą iš vėžių.

D.Rimkaus išėjimas į ringą:

Trečiajame raunde D.Rimkus vos neįsivėlė į rimtą skandalą. Lietuvis užsimojo trenkti jau parkritusiam lenkui. Smūgis, panašu, buvo netikslus, nors ir sulaukė protestų iš lenko trenerių.

Kovos akimirkos:

Pagal oficialų KOK puslapį D.Rimkus dabar turi 4 pergales, 2 lygiąsias ir 1 pralaimėjimą. D.Szotto sąskaitoje – 6 pergalės, 1 lygiosios ir 3 nesėkmės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų