Žilvinas Kymantas | Organizatorių nuotr.

Žilvinas Kymantas | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį vyksta kovinio sporto turnyras „KOK Classic“. Tai pirmas šios organizacijos turnyras po karantino. Tiesa, dėl taikomų apribojimų turnyras rengiamas be žiūrovų.

Įspūdinga kova vyko sunkiasvorių kategorijoje per 95 kg. Joje pagal ZST MMA taisykles susitiko Žilvinas Kymantas ir Artūras Kudrešovas.

Kovos akimirkos:

Kultūrizmo gerbėjams gerai pažįstamas Ž.Kymantas turėjo nemenką svorio pranašumą prieš A.Kudrešovą, bet kova buvo apylygė. Pirmajame raunde Ž.Kymantas pasiuntė varžovą į nokdauną ir užsiėmė dominuojančią poziciją parteryje, kur ir išbuvo beveik iki raundo pabaigos.

Antrajame raunde vėl išvydome „laukinę“ kovą stovėsenoje. Tiesa, vėliau kova perėjo į parterį. Ten pirmoje raundo pusėje dominuojančią poziciją užsiėmė A.Kudrešovas. Kai jau atrodė, kad Ž.Kymantas išseko, jis sugebėjo iš apačios pakilti į viršų ir raundą užbaigė geresnėje padėtyje.

Teisėjai po 2 raundų nusprendė, kad kova baigėsi lygiosiomis. Jie veikiausiai pirmajame raunde pergalę skyrė Ž.Kymantui, o antrajame – A.Kudrešovui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų