Henrikas Vikšraitis | Organizatorių nuotr.

Henrikas Vikšraitis | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį vyko kovinio sporto turnyras „KOK Classic“. Tai pirmas šios organizacijos turnyras po karantino. Tiesa, dėl taikomų apribojimų turnyras vyko be žiūrovų.

Pagrindinėje vakaro kovoje pasirodė KOK čempionas lietuvis Henrikas Vikšraitis, kuris svorio kategorijoje iki 77 kg susitiko su lenku Denisu Makowskiu. Tiesa, ši kova nebuvo titulinė, o raundo trukmė nuo 3 minučių sumažinta iki 2.

H.Vikšraitis pirmajame raunde atliko keletą tikslių smūgių kombinacijų, o lenkas buvo perspėtas dėl to, kad du kartus griebė lietuviui už kojos. Antrajame raunde visiems įsiminė įspūdingas H.Vikšraičio suktukas ir spyris koja varžovui į galvą. Lenkas jam bandė priešintis, bet lietuvis visą kovą išliko aktyvesnis ir tikslesnis. Teisėjai vienbalsiai skyrė pergalę H.Vikšraičiui.

Kovos akimirkos:

Kaip skelbia oficialus KOK puslapis, H.Vikšraičiui tai buvo 44-a pergalė ringe. Lietuvis dar turi 2 lygiąsias ir 7 pralaimėjimus. D.Szotto sąskaitoje – 15 pergalių ir 6 nesėkmės.

Kitų kovų rezultatai:

Danielis Szottas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (KOK, iki 72 kg). Dar vienoje atkaklioje kovoje teisėjai paskelbė lygiąsias.

Dominykas Dirkstys – Raimondas Avlasevičius (KOK, iki 80 kg). Vienoje įdomiausių vakaro kovų nugalėtojas nepaaiškėjo – teisėjai paskelbė lygiąsias.

Deividas Bartaška – Ričardas Kulis (KOK, iki 89 kg). R.Kulis visos kovos metu aktyviai atakavo varžovo koją ir sužeidė ją jau pirmajame raunde. D.Bartaška dar grįžo antrajam raundui, bet jo neužbaigė. Po klinčo D.Bartaška ėmė šlubčioti, teisėjas skaičiavo iki 10 ir netrukus nutraukė kovą. R.Kulis laimėjo techniniu nokautu.

Eduardas Mišinas (Latvija) – Lukaszas Leczyckis (Lenkija) (KOK, iki 67 kg). Teisėjai paskelbė lygiąsias.

Vitas Karosas – Laurynas Sriubiškis (KOK, iki 69 kg). L.Sriubiškis jau pačioje kovos pradžioje pasiuntė varžovą į nokdauną, bet kitus du raundus aktyvesnis buvo V.Karosas. Teisėjai paskelbė lygiąsias.

Šamilis Džamaldajevas (Latvija) – Samuelis Šorochovas (KOK, iki 70 kg). Š.Džamaldajevas laimėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Lukas Banevičius – Simonas Račkauskas (KOK, iki 76 kg). L.Banevičius laimėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Žilvinas Kymantas – Artūras Kudrešovas (ZST MMA, per 95 kg). Po 2 raundų teisėjai paskelbė lygiąsias.

Aleksandras Čerkesovas (Latvija) – Ernestas Gerasimovičius (KOK, iki 60 kg). A.Čerkesovas laimėjo kovą vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Deividas Daividavičius – Osvaldas Fedorovičius (ZST MMA, iki 73 kg). O.Fedorovičius laimėjo kovą vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Eimantas Zdančius – Einaras Golbergas (Latvija) (KOK, iki 85 kg). Antrajame raunde latvis pasiuntė lietuvį į nokdauną. E.Zdančius dar atsilaikė iki gongo, bet trečiajame raunde kovos nebepratęsė. E.Golbergui pergalė įskaityta techniniu nokautu.

Ieva Mitkutė – Annija Mekša (Latvija) (KOK, iki 52 kg). I.Mitkutė laimėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Mantas Janušis – Aurimas Dumbrauskas (KOK, iki 88 kg). M.Janušis laimėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Klaidas Lukaševičius – Vitoldas Jagėlo (graplingo taisyklės). Po 2 raundų teisėjai paskelbė lygiąsias.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Auris
2020-07-01 01:26:48
Tuoj į KOK turnyrus ims megėjus arba iš gatves
Atsakyti
Erne
2020-06-29 00:54:27
Cia viskas paprasta, dare turnyra be ziurovu tai uzdirbo centus , ir kazkaip keistai ant sio turnyro atsirado cbet statymai uz kovotojus ir visos kovos kur lygiosios buvo turejo savo tikrus favoritus uz ka zmones kiso pinigus , bet nuteisejavo lygiasias ir kazkas pasidare daug pinigu o cbet sumokejo kok kas virsuje sedi. Nes buvo aiskios kovos kur laimejo pvz Raimis is spartos ir panasiai. Tai tiesiog protingai saibas isplove :)
Atsakyti
nunu
2020-06-28 09:58:23
Teisejavimas KOK turnyrose tikru tikriausia geda :(
Atsakyti
Zig Zag
2020-06-28 09:05:50
Kažin šitie taip sakant..turnyrai, dar kažkam idomus, neskaitant pačius kovoklius ir ju trenerius ?
Atsakyti
Vyras
2020-06-28 10:33:06
Man idomus , tai geriau nei ufc .. cia vyrai plakasi kaip priklauso , ufc yra teatras o cia pure kovos !!
to Vyras
2020-06-28 14:18:49
kol mėgėjai tai ir plakasi - praktiškai pusę kovotojų nenaudoja jokios taktikos ar strategijos - dažnai jokio kovos grožio nėra - mėgėjams ir žiūrėti. Aišku stebūklų iš jaunimo be patirties ir negali tikėtis. Su UFC tai lyginti juokinga - UFC vyksta MMA kovos narve , o KOK vyksta visokios kovos ringe, bet MMA kovų praktiškai kaip ir nėra, o jei ir yra tai vyksta ringe.
To vyras
2020-06-28 15:58:59
Gal tu nebespank:D Tam Kok visokie mėgėjai 18mečiai kovoja. Nei nokautų, nei nieko, visiškai be jėgos ir strategijos kovoja. Pažiūrėk KOK ir ufc šios nakties tai suprasi skirtumą
Ema
2020-06-28 23:35:45
Zig Zag - sek info KOK didziausi TV reitingai Europoje ir aplamai tavo nuomone niekam neydomi
Gedas
2020-06-28 00:31:44
D.Bartaska atrodo kaip Dave Batista
Atsakyti