Ivanas Všivkovas | Youtube.com nuotr.

Ivanas Všivkovas | Youtube.com nuotr.

 Futbolininkas iš Černiachovsko Ivanas Všivkovas dar 2019 m. spalio 20 d. buvo sulaikytas Kaliningrade. Nuovadoje jis verdančiu vandeniu nusidegino kūną ir ligoninėje nebeatsigavo.

Anot pranešimų, policininkai jį sulaikė dėl girtavimo ir chuliganizmo, nors pats I.Všivkovas nesutiko su tokiais kaltinimais. Nuovadoje jis dar kurį laiką ginčijosi su pareigūnu, kuris jį pašiepiamai vadino Valera.

„Niekam nieko blogo nepasakiau. Net nenusikeikiau. Noriu nuplėšti šitą vamzdį, kad jūs čia paskęstumėte. Kodėl mane vadini Valera? Aš ne Valera“, - sakė I.Všivkovas.

Tuomet jis nuplėšė tą vamzdį, apie kurį kalbėjo, ir į patalpą ėmė veržtis verdantis vanduo. Pareigūnas uždarė duris ir, kaip tikinama, neišleido I.Všivkovo visą pusvalandį. Per tą laiką futbolininkas nudegė kūną, jam reikėjo skubios medikų pagalbos. I.Všivkovas buvo paguldytas į intensyvios terapijos skyrių, bet jo gyvybės išgelbėti nepavyko.

Futbolininko artimieji iki šiol yra įsitikinę, kad policininkai jį kankino.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų