Novakas Djokovičius ir Goranas Ivaniševičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius ir Goranas Ivaniševičius | Scanpix nuotr.

 Su Adrijos teniso turo turnyru susijusių koronaviruso atvejų skaičiaus ir toliau auga. Apie užsikrėtimą savo „instagram“ tinkle paskelbė Novako Djokovičiaus treneris Goranas Ivaniševičius.

2001 m. Vimbldono čempionui per 10 ankstesnių dienų buvo atlikti du neigiami koronaviruso testai. Visgi, trečiasis iš jų parodė teigiamą rezultatą. G.Ivaniševičius tikina, kad jaučiasi gerai, jam net nepasireiškė jokie simptomai.

N.Djokovičiaus organizuotame turnyre jau užsikrėtė keturi tenisininkai, trys treneriai ir dviejų žaidėjų žmonos. Nors daug kas dėl to kaltina serbą, tačiau G.Ivaniševičius laikosi kitos nuomonės.

„Visi dabar vaidina protingus ir puola Novaką. Jis norėjo padaryti gerą dalyką, jo tikslas buvo kilnus, juk mes 3 mėnesius praleidome uždaryti. Aišku, to šėliojimo naktiniame klube gal ir nereikėjo, bet dėl to kaltinti Novaką nederėtų. Niekas jų nevertė eiti į tą naktinį klubą, be to, niekas nežino, ar jie tikrai užsikrėtė būtent ten“, - sakė G.Ivaniševičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.