Marta Diaz ir Sergio Reguilonas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Marta Diaz ir Sergio Reguilonas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Madrido „Real“ klubui priklausantis 23-ejų metų kairiojo krašto gynėjas Sergio Reguilonas neseniai patvirtino, kad draugauja su „Youtube“ žvaigžde Marta Diaz. Visgi, dėl koronaviruso pandemijos paskelbtas karantinas tapo rimtu išbandymu poros santykiams.

„Real“ paskolino S.Reguiloną „Sevilla“ ekipai, o jo mergina karantiną praleido izoliacijoje, griežtai laikydamasi reikalavimų. M.Diaz teigimu, porai šį sunkų laikotarpį teko leisti atskirai.

„Per karantiną nesimylėjome nė karto, nes nebuvome kartu. Buvau izoliuota. Jokio sekso“, - sakė M.Diaz.

Ispanija dar gegužės pradžioje pradėjo atleisti karantino „gniaužtus“, bet tai darė iš lėto ir labai atsargiai. Tik ketvirtadienį M.Diaz pagaliau galėjo išvysti savo mylimąjį.

„Susitikimas po 3 mėnesių pertraukos!“, - rašė M.Diaz, patalpinusi ir vaizdo įrašą.

M.Diaz „youtube“ kanalas artėja prie 2 mln. prenumeratorių, o mergina tikina, kad iš šios veiklos jau uždirbo tarp 300 ir 500 tūkst. eurų. S.Reguilonas praėjusiame sezone „Real“ gretose sužaidė 22 rungtynes. Šiame sezone „Sevilla“ ekipoje ispanas per 28 rungtynes įmušė 1 įvartį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Straipsnis
2020-06-26 18:16:28
Apie nieka.
Atsakyti