Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas britas Tysonas Fury jau anksčiau buvo atskleidęs, kad gavo pasiūlymą sudalyvauti kovoje su legendiniu Mike‘u Tysonu.

Tuomet britas aiškino, kad iš esmės jis su tokiu pasiūlymu sutinka, nors ir nemano, kad tai taps realybe. Dabar T.Fury kiek plačiau papasakojo apie derybų detales ir paaiškino, kodėl jos nutrūko.

„Buvo kalbų apie tokią kovą. Jo žmonės susisiekė su manimi, vėliau pats telefonu kalbėjau su Mike‘u. Derybos išties vyko, bet iš jų nieko nesigavo. Buvo skambių pareiškimų, bet galiausiai mums pasiūlė tik trupinius. Mike‘as kalbėjo apie 500 mln. JAV dolerių ir panašias sumas, tačiau tai, kas buvo įrašyta popieriuje, buvo tikras pokštas. Iš ESPN gavau 10 mln. JAV dolerių pasiūlymą už parodomąją kovą. Man atrodo, kad jau visi atsisakė tokios idėjos“, - pasakojo T.Fury.

Britas taip pat pridėjo, kad kovoje su M.Tysonu neturėtų ko išlošti: „Būtų garbė dalintis su juo vienu ringu ir pajudėti ten kartu su juo. Visgi, jei Mike‘as laimėtų, tada mane visi vadintų šiukšle, jog aš sugebu pralaimėti 53-ejų metų vyrui. Jei aš laimėčiau, tada mane laikytų chuliganu dėl to, kad mušu vyresnį. Bet kuriuo atveju iš kovos išeičiau kaip pralaimėtojas.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų