Mike'as Perry | Youtube.com nuotr.

Mike'as Perry | Youtube.com nuotr.

 Šį savaitgalį Las Vegase (JAV) vyks UFC turnyras, kurioje antroje pagrindinėje kovoje susitiks du amerikiečiai – Mike‘as Perry (13-6) ir Mickey Gallas (6-2).

M.Perry neseniai pasidalino įrašu, kuriame jo ranka – pasruvusi krauju. Jis nepaaiškino, kuomet patyrė šią traumą, o UFC fanai ėmė spėlioti, ar jis spės pasveikti per likusią savaitę iki kovos. Visgi, UFC prezidentas Dana White‘as spaudos konferencijoje visus suskubo nuraminti. Jis sakė, kad matė šį įrašą ir patikino, kad tas momentas buvo nufilmuotas jau seniai. Anot D.White‘o, tai tik M.Perry taktiniai žaidimai prieš kovą, bandant sujaukti varžovo protą.

Neseniai ir pats M.Perry paaiškino, kaip patyrė šią traumą: „Tai senas įvykis. Šiek tiek „patrolinau“ žmones, nes dabar mano rankos sugijusios. Tuo metu, kai tai nutiko, buvau gana girtas. Šlapinausi naktiniame klube, o netoliese stovėjo du pikti apsauginiai. Jie kažkodėl susinervino iš karto, kai tik nuėjau į tualetą. Pagalvojau, kiek jiems sumokėjo už tai, kad stebėtų kaip šlapinuosi. Juk tualetas tam ir skirtas. Aš nekaltas, kad jūsų darbo vieta šalia tualeto. Tiesiog negalėjau nustoti kvatoti. Kai ruošiausi išeiti, jie užtvėrė man kelią. Vienam trenkiau galva, kitam – ranka. Tada užsimojau dar kartą, bet tas vyrukas pasitraukė į šoną ir pataikiau į sieną. Taip ir atsirado sužalojimai.“

Amerikietis prieš savaitgalio kovą atsisakė trenerių paslaugų, o narvo kampe bus tik jo mergina.

„Galite tuo ir netikėti, bet ji vidurinėje mokykloje imtyniavo, taip pat kažkiek žino bokso pagrindus. Jos darbas bus paprastas – sėdėti ir mėgautis kova, juk ji turės geriausią vietą arenoje. Kovos metu patarimų man nereikia. Aš jau ir taip tūkstantį kartų įsivaizdavau, kaip kova gali klostytis. Sumalsiu varžovo veidą ir tiek žinių“, - pridėjo M.Perry.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.