Ginevra Lambruschi ir Mirko Antonucci | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Ginevra Lambruschi ir Mirko Antonucci | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 21-erių metų italas Mirko Antonucci, kuris priklauso „Romos“ klubui, šių metų sausį buvo paskolintas „Vitoria de Setubal“ komandai iš Portugalijos aukščiausios lygos.

Pagal pirminį planą M.Antonucci Portugalijoje turėjo žaisti iki sezono pabaigos, tačiau tiek laiko „Vitoria de Setubal“ gretose jis neišbuvo. Po pralaimėjimo prieš „Boavistą“ klubo vadovų kantrybė trūko ir jie nusprendė išmesti M.Antonucci iš savo gretų, liepdami jam grįžti atgal į Romą.

 „Vitoria de Setubal“ savo sprendimą aiškino tuo, kad italas elgėsi neprofesionaliai. Panašu, kad jam labiau rūpėjo socialiniai tinklai, o ne futbolas. M.Antonucci laiką Portugalijoje leido su „influencere“ Ginevra Lambruschi, o po pralaimėjimo prieš „Boavistą“ neturėjo kada liūdėti ir vietoj to nusprendė patalpinti savo šokio įrašą „Tik Tok“ platformoje. Teigiama, kad tai buvo paskutinis lašas, perpildęs „Vitoria de Setubal“ vadovų kantrybės taurę.

„Mirko Antonucci nebėra mūsų komandos žaidėjas. Pasakėme „Romai“, kad nuomos sutartį nutraukiame ir kad grąžiname jį atgal. Visi klubo darbuotojai sutiko, kad šio žaidėjo elgesys nebuvo tinkamas. Iš klubo žaidėjų tiek mes, tiek klubo fanai reikalaujame daugiau. Elgesys svarbus ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų“, - pasakojo klubo vadovas Julio Velazquezas.

Krašto saugas Portugalijoje per 6 rungtynes spėjo įmušti 1 įvartį. M.Antonucci nuo 2014 m. atstovavo įvairių amžiaus grupių (U15, U16, U17, U18 ir U20) Italijos jaunimo rinktinėms. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.