Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Nors buvęs dviejų svorio kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras neseniai pranešė apie karjeros pabaigą, tačiau jo priešiškumas UFC lengvo svorio kategorijos čempionui rusui Chabibui Nurmagomedovui niekur nedingo.

2018 m. spalio mėnesį „UFC 229“ turnyre C.McGregoras ketvirtame raunde skausmingu veiksmu pralaimėjo C.Nurmagomedovui ir nuo to laiko siekė revanšinės kovos, tačiau jos nesulaukęs, šių metų sausį kovojo prieš Donaldą Cerrone‘ą.

Tuo tarpu C.Nurmagomedovas turėjo susitikti su Tony Fergusonu, tačiau koronaviruso pandemija nebeleido UFC čempionui palikti Rusijos, todėl jį pakeitė Justinas Gaethje, kuris įveikė T.Fergusoną ir iškovojo teisę susikauti su C.Nurmagomedovu.

Vienas iš Chabibo pusbrolių UFC kovotojas Abubakaras Nurmagomedovas neseniai „instagram“ socialiniame tinkle išreiškė savo nuomonę apie C.McGregorą bei pasidalino nuotrauka iš C.Nurmagomedovo pergalingos kovos prieš airį: „Tai yra kaip koronavirusas. Tu negali kvėpuoti“.

Tokie Abubakaro žodžiai užminė ne vieną mįslę, ypatingai žinant, kad su visame pasaulyje išplitusia liga kovojo ir jo dėdė, Chabibo tėvas Abdulmanapas Nurmagomedovas.

Nepaisant keisto įrašo, Abubakaras sulaukė pačio C.McGregoro dėmesio, kuris pažėrė deguto į ugnį sakydamas, kad C.Nurmagomedovo tėvo mūšis su COVID-19 buvo sukurtas tam, kad paslėptų C.Nuramgomedovą.

„Supratau, kad su Abdulmanapu buvo priedanga. Reikėjo paslėpti aktyvumo trūkumą, išsibraukti iš kovų ir pabėgti. Sėkmės, bet prisiminkite – Alachas viską mato“, – atrašė C.McGregoras.

Primename, kad vos tik pasklidus žinioms apie sunkią C.Nurmagomedovo tėvo Abdulmanapo būklę, C.McGregoras jam nusiuntė palaikymo žinutę.

„Meldžiuosi, kad Abdulmanapas Nurmagomedovas pasveiktų. Žmogus, kuris atsakingas už daugiau pasaulio čempionų įvairiose kovos disciplinose nei mes žinome. Tikras kovų genijus. Labai nuliūdau šį vakarą išgirdęs tokias naujienas. Šiuo metu meldžiamės už Nurmagomedovų šeimą“, – gegužės viduryje rašė C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

dasd
2020-06-26 02:22:26
smagu cia komentarus paskaityt, labai intelektualus zmones susirenka, draugiski ir laimingi gyvenimu, matos ;D
Atsakyti
silute
2020-06-25 16:56:21
Nejaugi taip sunku isversti teisiklingai ka parase Habibo pusbrolis ?? Konkretus vertimas skamba Taip,-Tai kada Korona virusas ir kviepoti sunku......Zodis Kogda tai ne kaip o Kada,,,baikit kirsinti zmones smeigzdami Rusija bei ju sportininkus.
Atsakyti
Odenas
2020-06-25 18:23:49
Ryžas bet verchas ,o tu pilnus triusikus primyžes vaikštai kalakuto .
silute
2020-06-25 19:23:42
to.Odenas,,,zmogau tu durnas?? ir aplamai iskur tu zinai kaip as vaikstau su prymiztais trusikais tu ka paskui irgi tuos trusikus nesioji ???
Geras
2020-06-25 13:19:24
Ryzas amziam nuleistas ir pazymetas
Atsakyti
blogas
2020-06-25 13:44:35
vienintelis ant kurio nuleista tai tu laido riteri