Paige VanZant | Instagram.com nuotr

Paige VanZant | Instagram.com nuotr

 UFC kovotoja Paige VanZant gerbėjus nuolat džiugina pikantiškomis nuotraukomis, o šį kartą prakalbo apie daugelį kovotojų dominančią temą – pinigus už kovas.

Pastaruoju metu vis daugiau kovotojų piktinasi UFC mokamais atlyginimais ir garsiai reiškia nepasitenkinimą.

P.VanZant dėl įvairių traumų nekovojo nuo 2019 m. sausio mėnesio, kai „UFC on ESPN+ 1“ turnyre nugalėjo Rachael Ostovič. Po 18 mėnesių pertraukos P.VanZant laukia sugrįžimas liepą, kai ji susitiks su Amanda Ribas „UFC 251“ turnyre.

Tai bus paskutinė P.VanZant kova pagal dabartinę sutartį su organizacija, todėl pergalės atveju ji galėtų tikėtis kur kas pelningesnės sutarties.

„Visi žino, kiek aš uždirbu. Gaunu 46 tūkst. už pasirodymą ir 46 tūkst. už pergalę. Aš to neslepiu, nes visi ir taip žino. Galiu uždirbti kur kas daugiau reklamuodama „instagrame“, o tai kažką pasako. Kodėl turėčiau atitolti nuo savo nepakartojamos sėkmės „Dancing with the Stars“ projekto? Aš uždirbau daugiau pinigų tame projekte, nei per visą savo UFC karjerą, sudėjus visas pergales, visas premijas“, – Arielio Helwani laidoje kalbėjo P.VanZant.

Šiuo metu P.VanZant yra visiškai susitelkusi į kovą su A.Ribas ir sustabdė visas bendradarbiavimo sutartis su rėmėjais. P.VanZant nori parodyti nepaprastą pasirodymą, o būdama autsaidere ir nugalėjusi A.Ribas, ji žengtų itin svarbų žingsnį link geresnio kontrakto.

„Aš myliu kovojimą, man tai labai patinka daryti. Dėl šios kovos aš atsisakiau visų rėmėjų, nieko nebededu į „instagramą“. Man dabar niekas nebesvarbu, išskyrus ši kova. Eisiu ten ir visiems įrodysiu savo vertę“, – sakė P.VanZant.

Nuo 2014 m. UFC kovojanti P.VanZant yra iškovojusi 5 pergales ir patyrusi 3 pralaimėjimus, o jos didžiausios pergalės iškovotos prieš Felice Herrig ir Bec Rawlings.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.