Garretto Tayloro muštynės | Youtube.com nuotr.

Garretto Tayloro muštynės | Youtube.com nuotr.

 Dukart NHL čempionas Danielis Carcillo kartu su Garrettu Tayloru nusprendė paduoti į teismą Kanados ledo ritulio lygą (CHL), Vakarų ledo ritulio lygą (WHL), Ontarijo ledo ritulio lygą (OHL) ir Kvebeko jaunimo ledo ritulio lygą (QMJHL). Savo laikus jaunimo lygose prisiminę ledo ritulininkai atvirai prabilo apie tai, su kokiomis „krikštynomis“ jiems teko susidurti ir kaip jie buvo žeminami viso sezono metu vyresnių ledo ritulininkų.

Teigiama, kad G.Taylorą ši patirtis traumavo psichologiškai. Jam nustatytas obsesinis kompulsinis sutrikimas, jam taip pat kartais pasireiškia panikos priepuoliai, jis kenčia dėl depresijos, todėl nesugeba rasti pastovaus darbo ir jam sunku įsitvirtinti gyvenime.

„Šį sutrikimą galima šiek tiek valdyti, bet visiškai pasveikti neįmanoma. Jo gyvenimas nelengvas, ypač nuo tada, kai jis pakabino pačiūžas ant vinies“, - sakė G.Tayloro mama Kim.

Kaip praneša „The Hockey News“, G.Tayloras iki laiku WHL lygoje buvo sveikas jaunuolis ir jam nebuvo pasireiškę jokie iš anksčiau išvardytų psichologinių sutrikimų, todėl jie siejami būtent su pažeminimu „Lethbridge Hurricanes“ klube.

Anot K.Taylor, jos sūnų sukrėtė situacija, kai su juo buvo pasielgta kaip su „šiukšle“. „Lethbridge Hurricanes“ vadovai 2009-2010 m. sezono pradžioje nusprendė, kad jiems G.Tayloras nebereikalingas, todėl nusprendė jį išsiųsti į žemesnės lygos ekipą – „Canmore Eagles“. Nei G.Taylorui, nei jo agentui, nei šeimai, pas kurią jis buvo apsistojęs, niekas to nepranešė.

G.Tayloras jau ruošėsi lipti į autobusą ir vykti į „Lethbridge Hurricanes“ išvykos rungtynes, kai klubo vadovai visos komandos akivaizdoje pranešė, kad jis išsiunčiamas į žemesnės lygos klubą, kad privalo susirinkti autobuse esančius daiktus ir išvykti į kito miesto komandą.

G.Tayloras taip pat pasakojo, kad treniruotėse jis būdavo nusivedamas nuošaliau ir raginamas veltis į muštynes su kitais žaidėjais. Per WHL karjerą G.Tayloras patyrė tris smegenų sutrenkimus ir patikino, kad vieną rimčiausių smegenų sutrenkimų patyrė...per treniruotę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.