„Riterių“ ir „Sūduvos“ rungtynės | BNS nuotr.

„Riterių“ ir „Sūduvos“ rungtynės | BNS nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygoje užtikrintai 3 – 0 nugalėjo „Panevėžio“ futbolininkus.

Mihretas Topčagičius 11-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Sūduvą“ į priekį1:0. Netrukus futbolininkas antrą kartą iš eilės pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

M.Topčagičiui 21-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio, pastarojo smūgį atrėmė Rafaelis Broetto.

Pirmojo kėlinio pabaigoje M.Topčagičius dar kartą sėkmingai pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.


Tvarkaraštis:

Pen 03-05 Žalgiris 18 : 00 Riteriai
Šeš 03-06 Džiugas Telšiai 13 : 00 Hegelmann Litauen
Šeš 03-06 Dainava 15 : 00 Nevėžis
Sek 03-07 Kauno Žalgiris 13 : 00 Banga
Sek 03-07 Sūduva 15 : 00 Panevėžys

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Banga 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Dainava 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Džiugas Telšiai 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Hegelmann Litauen 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Kauno Žalgiris 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Nevėžis 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Panevėžys 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Riteriai 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Sūduva 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Žalgiris 0 0 0 0 0 0 +0 0

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool