Bobana Veličkovič | Youtube.com nuotr.

Bobana Veličkovič | Youtube.com nuotr.

 Serbijos sporto pasaulį sukrėtė tragedija – mirė vos 30-ies metų Bobana Veličkovič, kuri buvo viena geriausių pastarojo dešimtmečio šaulių.

Anot pranešimų, B.Veličkovič prieš tris savaites pagimdė kūdikį, bet tuomet jos būklė pablogėjo. Vėliau nustatyta, kad moteris sirgo preeklampsija – tai retas sindromas, pasireiškiantis nėštumo, gimdymo ar po gimdymo metu sukeltais traukuliais. Moteris dėl komplikacijų po gimdymo buvo panirusi į komą, o prieš keletą dienų jos gyvybė užgeso. Jos kūdikio gyvybei grėsmės nėra.

2014 m. B.Veličkovič tapo pasaulio šaudymo čempione, kai kartu su komandos draugėmis triumfavo 10 m orinio pistoleto rungtyje. Europos čempione ji tapo net 8 sykius (3 kartus asmeninėse varžybose ir 5 kartus komandinėse). 2020 m. Europos čempionate ji pakartojo geriausią karjeros pasiekimą, laimėdama auksą tiek asmeninėse, tiek komandinėse varžybose. Deja, titulų B.Veličkovič jau negalės ginti.

Serbija jau turėjo du kelialapius į Tokijo olimpiados moterų 10 m orinio pistoleto rungtį. Veikiausiai vienas iš jų būtų atitekęs ir B.Veličkovič.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų