Futbolininkai su žmonomis | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Futbolininkai su žmonomis | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Wayne‘as Rooney su Jamie Vardy kartu ne sykį atstovavo Anglijos rinktinei, tačiau jų žmonų santykiai – kur kas prastesni. Pranešama, kad tarp Rebekah Vardy ir Coleen Rooney prabėgo „juoda katė“, o moterys santykius aiškinsis teisme.

C.Rooney praėjusių metų pabaigoje „instagram“ tinkle pareiškė, kad surado žmogų, kuris „The Sun“ laikraščio redakcijai nutekindavo privačią informaciją apie ją ir jos šeimą be jos sutikimo. Po ilgo įrašo ji padarė išvadą, kad tai – R.Vardy.

Pati R.Vardy visą laiką neigė tokius kaltinimus ir neseniai nusprendė, kad žodžių jai neužteks, o reikia imtis darbų. Anglijos žiniasklaida pranešė, kad R.Vardy padavė į teismą C.Rooney ir nori iš jos prisiteisti 1 mln. svarų sterlingų (1,11 mln. eurų) už šmeižtą.

Daugiau ieškinio detalių neatskleidžiama, bet pažymima, kad abi pusės pasiruošusios ginti savo interesus. Teigiama, kad R.Vardy tenkintų ir viešas atsiprašymas iš C.Rooney, bet nepanašu, kad ši tam pasiryžtų.

Anksčiau moterų santykiai buvo kur kas geresni. 2016 m. Europos futbolo čempionate W.Rooney ir J.Vardy kartu gynė Anglijos rinktinės garbę, o tada ir užsimezgė jų žmonų draugystė. R.Vardy su vyru kartu gyvena šešerius metus ir augina tris atžalas, o C.Rooney su vyru turi keturis sūnus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Strielcius
2020-06-25 09:59:44
Tikiuosi parduos teises kokiam TLC, kurie susuks puikų reality show :D
Atsakyti
Adas
2020-06-24 17:33:42
Tas Bardy tai paskutinis kausas.Pasieme ji visu nudrozta k..se su keliais vaikas ir dar uzdraude su tevais,bei giminem matytis.Visiskas bekiausis
Atsakyti
F
2020-06-24 15:16:13
Dvi debiles susitiko
Atsakyti