Mike'as Tysonas | Instagram.com nuotr

Mike'as Tysonas | Instagram.com nuotr

 Bokso legenda Mike‘as Tysonas jau kitą antradienį minės 54-ąjį savo gimtadienį, bet naujausiu savo įrašu amerikietis dar kartą įrodė, kad amžius tėra skaičius.

Prakaitą treniruotėse liejantis M.Tysonas vėl pademonstravo įspūdingą greitį. Jis jau senokai skelbė apie norą dalyvauti parodomojoje kovoje ir žadėjo daugiau naujienų, bet iki šiol nėra aišku nei kada, nei prieš ką vyks tokia kova.

UFC kovotojas Jonas Jonesas „instagram“ tinkle po naujausio įrašo liko priblokštas, M.Tysoną gyrė ir žymus aktorius Jamie Foxxas (tikrasis vardas – Ericas Marlonas Bishopas).

J.Joneso ir J.Foxxo reakcijos:

J.Joneso ir J.Foxxo reakcijos | Instagram.com nuotr

J.Joneso ir J.Foxxo reakcijos | Instagram.com nuotr

Beje, 52-ejų J.Foxxas naujausiame biografiniame filme „Finding Mike“ suvaidins patį M.Tysoną. Aktorius neseniai parodė, kaip keičia savo figūrą ir augina raumenis, norėdamas tapti kuo panašesnis į bokso legendą.

„Transformacija prasidėjo. Niekam ne paslaptis, kad ilgą laiką norėjau šio vaidmens, o žmonės manęs vis klausinėjo, kada tai taps realybe. Viskas pagaliau dėliojasi į savo vietas. Prieš keletą mėnesių pradėjome kelionę. Dabar laukia sunkiausia užduotis – pakeisti kūną“, - rašė J.Foxxas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Byronlohas
2020-06-24 13:05:43
Tu muset petrauska gerbejas
Atsakyti
Asd
2020-06-24 17:38:29
Ka reiskia muset kaimieti?
Igoriok
2020-06-23 23:13:31
linksmai prajuokino, labdarai gerai, bet pres Usika 1-3raundus ir pabaiga!!!
Atsakyti
Byron
2020-06-23 22:54:01
Man tai juokinga, kai tokius epizodus po 4-5 sekundes rodo. Pastatykite į sparingus kokį 75metį senuką buvusį boksininką į sparingą ir iš jo viso sparingo išimkite 3 sekundes veiksmo ir lygiai taip pat visi bus sužavėti. Aišku, su visa pagarba Tysonui, bet manęs neįtikina tos 4 sekundės iškirptos iš viso sparingo. Norėčiau pamatyti jo visą treniruotę ir visą sparingą nuo pradžios iki galo. Tada ir galėtume spręsti ką jis sugeba. Kūno formą Tyson pagal metus tai puikią pasidarė. Vien rauemenys. Bet spėju jei jis taip springuojasi kip rodo video, tai jis po 10 sekundžių jau prašo daryti pauzė, nes pompą gavęs.
Atsakyti
Tudebilas
2020-06-24 11:03:40
Asile kurva pisk nx nesvaiges daužyma i lapkes nuo šparingo neskiri pizdink duxas nx iš čia nesamoniu nerašęs
Box
2020-06-25 20:14:47
Konkretus debilas esi :)